Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok e nekem segíteni...

Ózon kérdése:

Tudnátok e nekem segíteni abban hogy jó márka telefonokat irtok nekem és hozzá tipust amelyiket ajállanátok?

Figyelt kérdés
Most telefpon vásárlás előtt vagyok és sok mindenkitől hallottam hogy ezt vedd , ne ezt vedd hanem azt. Így inkább rátok hagyatkozom írjatok márkákat és hozzá tipust is amelyiket ajáljátok. Köszönöm előre!

2017. márc. 25. 12:39
 1/10 anonim válasza:
mennyi penzetvan ra?
2017. márc. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Huawei p8 lite. Aránylag olcsó (nem csúcskategóriás többszázezres) de szerintem árához képes nagyon korrekt egy telefon, adnak ki rá frissítéseket mostanában is, nagy beépített tárhelye van van beépített optimalizáló alkalmazás. Nekem magyon tetszik. Ezt is jelenleg arról írom
2017. márc. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
szerintem a p8 szar neved meg
2017. márc. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Vernee Thor: Ebben az árkategóriában neki van a legerősebb hardvere, 40 000 alatt megkapot.


OnePlus 3T: A jelenleg létező legjobbtelefon szerintem, és a csúcskategóriában elég olcsó. 130 000 ft körül van, ha jól tudom.


Vernee Apollo: Ez szintén jó telefon, valahol a 3T körül van a tudása.

2017. márc. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
lenovo s1 vibe lite
2017. márc. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Trevor. ***** válasza:
Ár?
2017. márc. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
csak samsung galaxy s7 vagy a5 2016 vagy a3 2017 vagy sony experia xa ezen csak ezen közülünk válasz telefont
2017. márc. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget!
2017. márc. 25. 13:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy döntöttél?
2017. márc. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Aki írta az inzelligens "szerintem a p8 szar neved meg" attól várnék indokot, érvelést, bármit. Vagy az manapság nem divat? Egyébként én nagyon ellenzem a samsung telefonokat. A sony-ról nincs tapasztalatom de a Samsungok nekem soha sem jöttek be. Az aksijuk többnyire nagyon gyorsan lemerül, míg pl a p8 lite-ban egy nem kivehető de nagyon jó kapacitással bíró aksi van. Ha egyhuzamban játszol komolyabb játékkal mág akkkor is kibír az aksi 2-3 órát. Ha pedig nem játékra szeretnéd hanem csak telefonálgatás és az alapok akkor töltés nélkül 2-3 napot is kibír. Ellentétben az előzö galaxy s3 telefonom max 1-1,5 napot bírt használat nélkül, használva meg egy órát. Ráadásul egyszer cserélni is kellett benne aksit mert felpúposodott a gyári aksi. (Az anyám s3 mini-jére kb ugyanazek vonatkoznak és az aksival is ugyanez megtörtént.) De persze lehet, hogy másnak meg a p8 lite-assal voltak problémái, a samsunggal meg nem. Ezek az én tapasztalataim.
2017. márc. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!