Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonoknál a play...

Androidos telefonoknál a play áruházban ha telepíteni akarok egy alkalmazást vagy játékot akkor miért kér fájlokhoz fotókhoz meg minden ilyesmikhez hozzáférési engedélyt?

Figyelt kérdés
Ez mit jelent igazából? Az az alkalmazás telepítés után hozzáférhet a telefonon lévő képekhez meg mindenhez amihez engedélyt kért?
2017. márc. 25. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen hozzáférhet
2017. márc. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én ha letöltök valamit az az első hogy minden nekem nem tetsző hozzáférést tiltok hogy az alkalmazás ne férjen hozzá. Tehát ha szerintem nem kell neki a képek elérése akkor nem kapja meg. Mikor induláskor rákérdez, továbbra se engedélyezem. Ha minden megy nélküle akkor nem is kell neki, ha meg valami nem működik emiatt akkor eldöntöm hogy kell-e nekem a program és engedélyezzem-e a szükséges hozzáférést vagy inkább töröljem le.


A mobil és wifi használatot alapból tiltom hacsak nem vmi online program, persze van olyan alkalmazás amelyik a google accountommal akarja magát összekapcsolni és ahhoz kell.

2018. jan. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!