Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Navon mizu M502 telefonom nem...

Navon mizu M502 telefonom nem tölt? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval navon mizu M502 telefonomat nehéz tölteni hol sikerül hol nem nem érintkezik... Hogyan lehetne megjavítani? (Most egyátalan nem érzékeli) Szolnokon hova vigyel el ahol pár óra allat megjavítják és mennyibe fog nekem az fájni?

2017. márc. 25. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább új telefont. A fost nem érő navonok ilyenek.. szervíz drágább majdnem szerintem mint amennyiért vetted. Vegyél pl Huawei p9 et. Felkapott, nem túl drága és arányaiban jó telefon. :D
2017. márc. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valóban gondolkoztam a készül cserén Iphone 5s - SE - re de viszont vodafonos vagyok ott havi 12 ezer forint 2 éven átt ami nagyon nem éri meg telenornál pedig kijön 8 k ból havonta hogyan lehetne ezt megoldani nem akarok számot cserélni
2017. márc. 26. 09:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak ismerni kell az ilyen oldalakat:D [link]


A 64GB osat ajánlom, 16-tal nem sokra mész. Főleg hogy ezek kártyafüggetlenek, eladásnál könnyebb eladni őket és még több előnye is van.

2017. márc. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben de nekem most erre nincs 130 - ezer forintom erre nekem inkább részlett fizetésel kéne ami nem havi 12 ezer..
2017. márc. 26. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!