Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rejtett számról csak rosszindu...

Rejtett számról csak rosszindulatból hívhatnak?

Figyelt kérdés
2x is hívott. Minden hozzam közeli embernek megvan a száma. Egyet kivéve akinek megadtam a számom viszont neki sokszor nincs telefonja, nem létszükséglet. Viszont amikor volt teloja sokszor keresett.
2017. márc. 27. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2017. márc. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ertem. Ja es 8 perc kihagyassal hívott.
2017. márc. 27. 19:40
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Dehogy. Egy csomó hivatalnál, irodánál le van tiltva a számkijelzés.

Én mindig felveszem a rejtett számot is.

2017. márc. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Es csak direkt lehet beállítani ezt valakinek?
2017. márc. 27. 20:07
 5/12 anonim ***** válasza:

A saját telefonodon te állítod be.

De irodákban általában átmegy az adott vonal egy telefonközponton és sokszor nem is tudják a dolgozók, hogy mit ír ki a telefon annak, akit hívnak.

Nálunk pl. csak 3 vonal van, mindhárom bemegy az alközpontba és a hívott félnél a 3 szám egyikét írja ki, de feltétlenül azt, amelyikről konkrétan hívást kezdeményeztünk.

De miért kell mindenben a rosszat keresni? Felveszed. Ha olyan, akivel beszélni szeretnél, akkor beszélsz. Ha nem akarsz vele beszélni, akkor elköszönsz és leteszed.

2017. márc. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi

Nem keresem mindenbe a rosszat csak nekem teljesen ismeretlen terep a rejtett szám meg stb. Az én telomon be se lehet állítani. Biztos nem hivatali dolog miatt hívtak szoval vagy az az egy személy mert mas nem jut eszembe aki lehetne (de ez az ember tuti nem állította be direkt h rejtett szam legyen) vagy valaki szórakozott (ha van energiája tegye de csak egyszer fogom felvenni ha ugy van).

2017. márc. 27. 20:24
 7/12 anonim ***** válasza:
hány éves vagy kérdező?
2017. márc. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%

"hány éves vagy kérdező?"

Max 15 lehet.

2017. márc. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

vagy nagyon idősnek, vagy nagyon fiatalnak gondolom inkább.

Annyira nem lényeges, de az ilyen félelmek tudatlanságban gyökereznek.

2017. márc. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Felveszed, kiderül. De a legjobb inkább, ha a telefonodat elásod és máris megszabadulsz az ilyen kínzó kérdésektől.
2017. márc. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!