Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S8+ vagy Iphone 7 plus?

Galaxy S8+ vagy Iphone 7 plus?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánlanátok vételre és miért?

2017. márc. 30. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Amelyik rendszer jobban tetszik. Egyébként érdemes lenne mevárni az iPhone8-at, az lesz igazi ellenfele az S8-nak. Szeptemberben mutatják be. Mindenesetre a most kellene döntenem, én az iphonet venném, az jobban tetszik.
2017. márc. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Galaxy s8? Még nem is lehet kapni... igy nehéz véleményt mondani. Csak annyit tudunk amennyit te is tudsz olvasni.
2017. márc. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
mivel már a galaxy is elérte az iphone árát így amelyik jobban tetszik. de én biztos hogy az iphone-t választanám. igaz hogy tényleg nagyon jól néz ki az s8, nekem is tetszik és fullos, de akkor is apple.
2017. márc. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én az S8+-t választanám Orchid grey színben.


-Elsősorban azért, mert szerintem nagyon nagyon jól, modernül néz ki.


-Mindigis Samsungot használtam, és nagyon meg voltam elégedve eddig.


-Mivel gyakran járok kisebb-nagyobb utakra, és előszeretettel örökítem meg azt videók formájában, ezért is az S8-at venném. Véleményem szerint az S7-nek is jobb kamera-képességei voltak, mint az iPhone 7-nek. Zoomra nincs szükségem, mert ha kézzel tartod a készüléket, zoom nélkül is épp elég körülményes nem rezgő felvételt készíteni.


-akkumulátor kapacitása. Feltételezhetően tovább fogja bírni picivel az i7 Plusnál.


-az Android rendszert egyszerűen jobban preferálom az IOS-nál (igen, próbáltam az IOS-t is, van egy iPad-em). Egyszerűbbnek találom, hogy számítógép nélkül tudok letölteni rá filmet/zenét...


-ha utazok, előfordul, hogy bedugom a fülesem a telefonba, és zenét hallgatok/filmezek. Igen, ott van a Lightning-Jack adapter, de egyrészt egyszerűbb bedugni a fülest a telefonba minden további nélkül, másrészt meg egy film eléggé le tudja húzni az akkumulátor töltöttségét. Az S8-ast viszont tölthetem is filmezés közben, például miközben vonaton utazok.


-Samsung DeX. A legtöbb ember a számítógépet netezésre, filmezésre és Officera használja, esetleg ilyen-olyan játékokra. Erre az S8 és a Samsung DeX páros bőven elég. Mindenképp megpróbálnám, ha tehetném.


-Gyorstöltés


-kábel nélküli gyorstöltés


-Iris scanner


-alkalmas VR-re


-testreszabhatóság


-pulzusmérő


Nagyjából ennyi jutott eszembe. Bármennyire is tekintek jóindulattal az iPhone 7-esre, a két pozitívum amit fel tudok hozni mellette, az a 2x-es optikai zoom, és hogy gyors (bár szerintem az S8 is).

2017. márc. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 s7 edget cseréltek gariban, utána utalványt kaptam . Hiába a nagy akksi ha megeszi a rendszer, én meg nem fogom egész nap töltőn hagyni . iPhone 7(sima ) lett belőle , mert egyrészt kényelmesebb és stabilabb, biztosabban indulok el bárhova vele . Jó múltkor előfordult olyan is hogy a Samsunggal nem tudtam videót készíteni, mert bugos volt a kamera. Csak az újraindítás segített. Én ezek után nem választanék Samsungot, mert nem tudja azt a minőséget képviselni amit az ember ennyi pénzért elvár . Még szoftveresen sem, csíkozódó kijelzőről nem is beszélve . Az iPhone esetében a sztereó hangszóró nagyon nagyon jó, fogyasztása nevetségesen kevés. Az új Apple fájl rendszerrel pedig még gyorsabb lett, de így sem volt lassú.
2017. ápr. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha iPhone-t akarsz várj szeptemberig elvileg az új iPhone (8?) oda-vissza veri majd az S8-at. Legalábbis, ha a pletykák fele legaláb igaz :D :D
2017. jún. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!