Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik a Messenger...

Gabri.ella kérdése:

Miért nem működik a Messenger a Microsoft lumia telefonomon ma reggel óta?

Figyelt kérdés

Eddig mindig jól működött. Ma reggel óta nem tudok üzenetet küldeni. Ha nekem írnak azt megkapom. Ha én írok akkor csak pár pillanatig mutatja, hogy írok, de aztán nem küldi el csak a piros felkiáltójelet mutatja.

Kikapcsoltam a telefont és utána be. Így sem lett jó. Napra készen van frissítve azt írja a Messenger.



2017. márc. 30. 20:32
 1/6 anonim válasza:
100%

Olvasd el:

[link]

2017. márc. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Megszüntették régebbi Winfosra
2017. márc. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 😢 Nem is tudom hogy mit írjak! Eddig is utáltam ezt a telefont, de mostmár legszívesebben kidobnám a kukába!
2017. márc. 30. 20:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha 10esre nem tudtam felfrissíteni azt a telefont, akkor valószínüleg nem egy mai csirke.
2017. márc. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*nem tudtad
2017. márc. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Töltsd le a frissítési tanácsadót és hogyha azt mondja hogy a telefonod alkalmas a frissítésre akkor frissítsd Windows 10-re
2017. márc. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!