Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miből állapítható meg, hogy...

Miből állapítható meg, hogy egy Iphone valóban új?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy állítólag teljesen új Iphone 4S 64GB-ot. Utánvétes fizetéssel, fizetés előtt megnézem a telefont. Eladó szerint teljesen új, az oldalon szinte csak pozitív véleményeket találtam.

Aztán ma rákerestem máshol is, konkrétan 4-en panaszkodtak, hogy előre utaltak és használt Iphone-t kaptak.

Sosem volt Iphoneom, miből ismerhetem föl rögtön, ha nem új?



2017. ápr. 1. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Fizetés előtt biztosan nem fogod megnézni, mert a futár vagy postás addig a kezedbe se adja amíg ki nem fizetted!

Minden telefonban benne van, hogy mennyi ideje működik.

2017. ápr. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennyire mem lehetsz naív.
2017. ápr. 1. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még valami: Akik használtat kaptak, jobban jártak mint azok akik semmit se kaptak csak üres dobozt.

Akkor se lepődj meg ha az olcsó ájfonon elindul az andoid, és kiderül, hogy olcsó kínai klón.

2017. ápr. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Közel 1 éve nem is forgalmaznak 4s-t. Szerinted akkor mennyi az eselye hogy uj legyen, most őszintén?


Errol most tudod mi jutott eszembe? Tavaly olvastam, miszerint legelso generacios BONTATLAN iPhone-t vesznek vissza tobb millio forint ertekben.

2017. ápr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jó, nem írtam egy lényeges dolgot. Kárpátalja / Ukrajnáról lenne szó. Lehet még kapni újat, bár 4s tényleg ritka, 5s viszont van a legnagyobb elektronikai áruházban is.

Nálunk úgy működik, hogy először a futár ponton kibontod és átnézed a csomagot, utána ha kell, akkor fizetsz.

Végül is visszamondtam a rendelést, vettem egy új Meizu M5S-t, ez kijött kb 45000 forintba.

2017. ápr. 5. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!