Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend G620s telefont...

Huawei Ascend G620s telefont fel lehet valahogy gyorsítani ideiglenesen?

Figyelt kérdés

Jelenlen ilyen telefonom van amit kb. csak augusztusban fogok majd tudni lecserélni mert akkor jár le a hűség a Telekomnál!


És tudom, hogy már elég elavult mert szinte már alig lehet rajta valamit csinálni mert olyan lassú, hogy egyszerre 2 alkalmazást már csak nagyon szaggatva futtat el, nagyon sok rajta a befagyás alkalmazások kilépésénél ikonok csak pár mp. múlva jelennek meg szétesik az egész rendszer folyton, amit azért sem értek, hogy vannak körömben ismerősök akik sokkal gyengébb hardverrel szerelt telefont vettek olcsón amin a 6.1 es android van és szinte szakadás mentesen megy rajta minden egyszerre akár több alkalmazás, és a ram ugyan úgy 1 gb mind ebben és a processzor is gondolom gyengébb, mert a g620s ben is 1 gb ram és a processzor 4 × 1,2 GHz sanpdragon 410, 64 bites!


Körülbelül ugyan ez a specifikációja pl egy 29k-s "Alcatel Pixi 4 (6)" nak amin 6.1 van, enyémen viszont csak 4.4.4 és az utóbbi mégis gyorsabb majd ugyan avval a hardverrel, ez hogyan lehet mégis, hallottam már olyat is, hogy az 5.0 tól nagyobb androidnak jobb a ram kezelése!


Egyébként kb 4 hónap múlva lecserélem mert akkor szűnik meg az előfizetés addig nem akarom, és már nem fogok venni előfizetéses telefon, mert sok a havi díja ez ugyan annyira nem lenne baj de szinte telefonálni alig használom inkább csak inernetezésre egyébként erre fogom lecserélni " Xiaomi Redmi Note 3SE"



na mindegy is a kérdé lényese az, hogy addig hogyan tudnám úgy felgyorsítani, hogy leglább a facebook messenger ne úgy menjen rajta, hogy ha valaki üzen akkor kb még a chat fej is akadozik, tudom ezt az alkalmazást sokan szidják valamiért nem is értem miért oks, hogy nekem laggool már tőle a telefonom, de egy jobb telefonon biztos rendesen működik, tudom az alkalmazás törlése lenne a legjobb de azt nem szeretném ugyan is majd csak erre használom a telefont!


Még nem nagyon csináltam ilyet, azt sem tudom hogy erre a telefonra kiadták-e az 5.0, de azt tudom, hogy valahogy fel lehet rá tenni mert láttam erről videókat, és olvasgattam, is róla, meg, hogy utána valamelyest javult a sebesség, értek nagyjából hozzá mert gépet újra tudom telepíteni a telefont is újra tudom de csak a saját szoftverével, ilyet viszont még nem csináltam, előtte ugye ki kell rootolni vagy mi amúgy evvel nem lehet elrontani a telefont mert akkor inkább addig nem kísérletezek vele arra a kis időre, de ha nem akkor megpróbálom csak sajnos azt nem tudom hogyan fogjak hozzá, mert magyar nyelvű leírást ehhez a modellhez nem nagyon találtam?



2017. ápr. 1. 18:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!