Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 32 kbps lassított nettel...

32 kbps lassított nettel ugyanúgy megkapom a WhatsApp üzeneteket?

Figyelt kérdés

Én tudok küldeni, az illető meg is kapja, azt is kiírja mikor volt utoljára fent. Képet lehetetlen ennyi nettel átküldeni, de arra lennék kíváncsi, hogyha ír nekem azt megkapom? Vagy csak én tudok neki írni, és ha ő ír azt én nem kapom meg?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2017. ápr. 1. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Oda vissza működik meg a messenger is.Nyugi:)
2017. ápr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, átmegy sz üzenet. Viszont már lassan az összes szolgáltató el akarja törölni ezt az opciót. Vagyis, ha felhasználtad a neted, akkor nem lassítják, hanem megszűntetik.
2017. ápr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Uhh nagyon köszi nektek:)

Az nem zavar ha megszüntetik, mert alapból WiFi-t használok, és csak ritkán mobilnetet. Viszont most csak ezt tudok, ezért is érdekelt hogy az üzenetet akkor megkapom-e vagy sem WhatsAppon. A Messengerem amúgy tökéletesen működik.

2017. ápr. 1. 20:34
 4/4 anonim válasza:
Olyan mint annó a tárcsázós Dial up.Az Msn ment úgy is,még A SKYPE HANGHÍVÁS IS.
2017. ápr. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!