Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vízkáros telefon?!?!

Vízkáros telefon?!?!

Figyelt kérdés
Sziasztok!Pár napja vízbe ejtettem a telefonomat (Huawei P8 Lite) rá egy napra kiszáradt, semmi baja, viszont nem olvassa be az SD-kártyát. Elvittem szervízbe, azt mondták 25 ezer lesz egy panel csere benne, mert elvileg az a baja. Esetleg van valami más megoldás? Előre is nagyon köszönöm mindenki segítségét!

2017. ápr. 1. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Ha az a baja,és a panelt kell kicserélni benne,akkor te miért szeretnél más megoldást? Szerintem nem érdekük átvágni téged,és tényleg ez tűnik megoldásnak a gondodra.
2017. ápr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még nagyon örülhetsz, hogy ennyivel fogod megúszni, csak én nagyon bizalmatlan vagyok, nehogy kis idő múlva más bajok is akadjanak.
2017. ápr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fatal_3rror_ ***** válasza:
Igen van, kívánj egy új telefont a Jézuskától vagy a fogtündértől...
2017. ápr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Trevor. ***** válasza:
Nem igazán látom az összefüggést a panel és a kártyafoglalat között. 3-4 nap kellett volna a telefonnak rizsben.
2017. ápr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!