Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » E 2 telefon közül szerintetek...

E 2 telefon közül szerintetek melyiket érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Homtom HT16 PRO vagy Vernee Thor?

[link]


Lényegében, egyforma a kettő, leszámítva a processzormagok számát és a ramot. Érdemes 10.000 forinttal többet költeni a Thorra, kihasználja egy átlagos felhasználó azt a pluszt? Az anyagi lehetőségeim nem a legjobbak.



2017. ápr. 3. 12:23
 1/7 Trevor. ***** válasza:
Vernee Thor
2017. ápr. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Thor
2017. ápr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha már ezen telefonok közül választanál, akkor ezt ajánlom neked: [link]

Itt mindkét telefont (sok másikkal egyetemben) olcsóbban megkapod.

2017. ápr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, Eustockon néztem. :)

Eléggé a Thor vezet. Miért? Annyira érezhető a 8 mag?

2017. ápr. 3. 21:57
 5/7 Trevor. ***** válasza:
Inkább a +1gb ram és az ujjlenyomatolvasó miatt.
2017. ápr. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
17%
Mik ezek a szarok? Iphone vagy valami samsung,sony vegyél már. Ezek a sztárok bezárnak 2 hónap alatt.
2017. ápr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, a Thor mellett döntöttem, de sajnos már mindegy. Jöv héten rendeltem volna, de már nem forgalmazza eustock. :/ Hasonló szintű Xiaomi Redmi 4A Pro pedig nincs a raktárukon, szóval fogalmam sincs, mi lesz.


#6: Miért lennének szarok? Okostelefonok, amik hozzák azt, amit az áruk nyújt. Miért vennék többször annyiért egy ugyanilyen szintű telefont, csak mert más rajta a márkajelzés? Egyáltalán miért vennék jobb telefont, mint amire szükségem van?


Mentek a zöldek!

2017. ápr. 7. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!