Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobil processor a...

Melyik mobil processor a jobb? Esetlegesen melyik telefont erne meg jobban?

Figyelt kérdés

Adott 2 processor:

Mediatek MT6755; Mediatek MT6750T


Valamint a ket telefon:

Blackview BV6000 es Blackview BV7000 Pro

Melyiket erne meg jobban? Tul sok teszt meg nincs, AnTuTu-rol talaltam, BV6000 = 50k korul teljesit, BV7000 = 43k korul.

Ujabb telefon megis rosszabb a telejesitmenye?

Nem igazan ertek a telefonos processzorokhoz es h melyik teljesitene jobban.

Olyan emberek valaszat varom akik benne vannak az ilyesmiben.

(a kamera teljesitmenye is erdekel)



2017. ápr. 3. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:

ELektronikus eszközök - Mobiltelefonok


A T-s proci kevesebb áramot eszik, tovább bírja az akksi, cserébe kisebb a teljesítménye (így spórol az árammal), ezért gyengébb a tesztben az újabb mobil.


Az is kérdés, mennyire támogatja a többi elemet az adott op rendszer, mert ha jobb a támogatottság az újnál, hiába ír ki gyengébb eredményt egy teszt, ami csak CPU-ra megy rá, átlagos felhasználásnál jobb eredményt mutat fel az új.


[link]

[link]

Ha megnézed a 6755 órajele gyorsabb alapjáraton, így több adatot tud számolni ugyan annyi idő alatt, plusz ott 8 egyforma mag van, míg a T-s verziónál 4 gyorsabb (1.5) és 4 lassabb (1.0) GHz-en futó processzor mag van.


az AnTuTu-nál meg nem BV7000 Pro-t nézel, hanem sima BV7000-et, a Pro verzióban 6750 van, nem 6750T (ami még mindig korábbi verzió egy MT 6755-höz képest).


BV7000 előnye a 4GB ram (csak az op rendszer le fog enni 2-2,2 GB-ot fixen, ezzel már most számolhatsz), nagyobb belső memória illetve a kijelző felbontása is nagyobb és jobb az előlapi kamerája is (ami a kijelző felett van).

2017. ápr. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1 tehat akkor ha jol ertem amit irtal, amiert kevesebb pontot mutat teszt alatt nem feltetlen lassabb hasznalatkor.

A hatlapi kamera kozt mekkora a kulonbseg?

A bv6000 3GB RAM-al rendelkezik ez keves ha a processzor jobb benne? Annyit meg tudok nehany video altal hogy a BV7000 pro jobban testre szabhatobb, valamint FHD a kijelzoje a 6000-esnek meg csak HD, viszont a kijelzo meretuk 4.7 a 7000-esnek meg 5.0" -es. Azt tudom, hogy PC monitoron mekkora elony az FHD de igy telefonon? Foleg 1.000 mAh-val kissebb az aksi is, gondolom evel probaljak egyensulyba hozni az aramfelhasznalast es sporolast h gyengebb a proci. De akkor teszem fel a kerdest, osszessegeben teljesitmeny es kamera (ami erdekel meg engem nagyon) melyiket erne meg jobban megvenni? (kerlek indokold meg)

2017. ápr. 3. 16:04
 3/4 anonim ***** válasza:

hátlapi mindkettőnél ugyan az.

Jelen esetben azt vedd, amelyik olcsóbb, hatalmas eltérés nem lesz a kettő közt, normál felhasználásnál nem érezhető a különbség.

2017. ápr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyforma? Hardveresen? Vagy itt nincs soft. -es valtozas a kep minosegeben? Es video? Talaltam egy videot h a bv6000 megkapta az android 7-et? Igaz ez?
2017. ápr. 3. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!