Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok olyan megbízható...

Tudtok olyan megbízható boltot vagy weboldalt ahonnan olcsón lehet rendelni Sasmusng galaxy S7-et?

Figyelt kérdés
Kérlek ne rakjatok árgép linkeket.

2017. ápr. 4. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

Csak megbízhatatlant, de nagyon olcsón.

Vagy megbízhatóakat drágán.

2017. ápr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Miért, szerinted van olyan eldugott weboldal, ahol féláron lehet vennni telefonokat, mert a tulajdonosának az a heppje, hogy veszteséget termel?
2017. ápr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Itt körbenézhetsz kérdező:

[link]

Viszont a garancia már lehet hogy körülményesebb.

2017. ápr. 5. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez nagy ötlet volt, az Amazon nem ad garanciát. Olyen alapon a Jófogást is linkelhetted volna. Ha én teszem fel az enyémet eladni és a kérdező megveszi, nem biztos hogy hasznát veszi a kanadai garanciának. Ugyanis azt nem tudja Európában érvényesíteni. Tudná, de valóban nem egyszerű. És én is kellenék hozzá. Ez az ellenjavallt kategóriába sorolandó.

Ha eddig nem tűnt fel, az okostelefonok (ma már inkább bármi) elég nagy eséllyel hibásodnak meg a garanciaidőben és azon túl is. Egy ilyen árfekvésű készülék esetében nem annyira mindegy hogy ki fizeti a javítást, ha javítható egyáltalán.

2017. ápr. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az Amazon nem ad garanciát? Mégis mióta? Bármi van garanciális időn belül szó nélkül kicserélik. Ha nem tudnád az Amazon egy online webáruház ahol 3. fél is árulhat és a termékek 95%-a új céges eladás. De akad néhány hásznált termék is amit terméktől függően az Amazon garanciavállalásával árulnak. A 3. fél mint eladó pedig kizárólag létező cégek nem pedig magányszemélyek vagy offshore esetleg habibi gsm akik eltűnnek egy fél év múlva.

Mielött okoskodsz nézz utána a témának.


A kérdésre visszatérve pedig, szerintem nézz körül hardveraprón.

2017. ápr. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha sokkal olcsóbban akarsz kapni Samsung Galaxy S7-et, mint ami itthon a GSM boltok árai, akkor semmi szükséged egy S7-re.
2017. ápr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Alex Fly ***** válasza:
Ecseri...
2017. ápr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Trevor. ***** válasza:

"Kérlek ne rakjatok árgép linkeket."

Árukereső jó lesz? [link]


Esetleg használtan, saját felelősségre: [link]

2017. ápr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#2 szerintem én tök normálisan kérdeztem valamit nem kell parasztnak lenni. A többieknek köszönöm.
2017. ápr. 5. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!