Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom frissíteni a...

Miért nem tudom frissíteni a telefonomon a szoftvert?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A problémám a következő: számtalanszor próbáltam a Samsung Galaxy C7 típusú telefonomat frissíteni, de egyszer sem sikerült. Valaki el tudná magyarázni, hogyan kell számítógépről, USB-s módszerrel megoldani ezt? Gondoltam arra, hogy azért nem tudja frissíteni, mert az itthoni wifi folyton ki-be kapcsol. Plusz lenne még1 problémám. A telefon múltkor elkezdett nagyon hirtelen teljesen lelassulni, aztán utána mikor tisztítottam a ramot, minden ment a régiben. Ez egy párszor megismétlődött, fogalmam sincs miért lehet. Aki ért ezekhez a dolgokhoz, kérem írjon! Nagyon sokat segítene!

2017. ápr. 6. 20:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Az még nem jutott eszedbe, hogy NINCs frissítés?

Mit szeretnél frissítni?

A RAM pucolásos gyorsítás kamu

2017. szept. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!