Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy néz ki egy okostelefon...

Hogy néz ki egy okostelefon vásárlásának a menete?

Figyelt kérdés

Ostoba kérdés, tudom, viszont még soha életemben nem vásároltam telefont. Szoktam járni a Media Marktba, és ott látom a telefonok mellett van egy pult. Gondolom, mielőtt a kasszához mennék kifizetni a telefont, először ehhez a pulthoz kell vinnem. De mit csinálnak ott? Miért kell odavinni? Úgy anblokk érdekelne, hogy hogyan kell telefont vásárolni.


Ne nézzetek hülyének, kérlek, tudom, hogy vicces és ostoba kérdés, de nagyon megköszönném, ha hasznos válaszokat adnátok.


Előre is köszönöm! :)



2017. ápr. 8. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:
semmi különös, olyan egyszerü, mintha kenyeret vennél. Ha hozzáférhetően van kirakva, leveszed és mész a pénztárhoz. Ha zárt pultba van, kérd az eladótól. Ha még nincs sim kártyád, akkor azt is vehetsz ott, de kérdezd meg, mert lehet hogy a teló mellett is van
2017. ápr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Trevor. ***** válasza:

Ugye a MM-ben ki van rakva egy csomó telefon, amit meg lehet tapizni. Az telefon közelében szokott lenni polc, ahol megtalálod a telefon dobozát. De ha nem találnád meg, akkor szívesen segítenek az ott dolgozók (piros felsőről megismered). Én úgy emlékszem, hogy pont fordítva van. Beteszed a kosárba a terméket, odamész a kasszához és kifizeted, majd a vevőszolgálathoz kell menni, ahol kinyitják a telefon dobozát, aláírják és lepecsételik a jótállási papírokat, visszateszik a dobozba és ennyi. Van, hogy a számlát összetűzik a garipapírokkal. Garanciáztatáskor mindent papírt vinned kell magaddal.


Egyébként általában a Media Marktban a legdrágábbak a telefonok, érdemes lehet megnézni más boltokban/oldalakon, ahol olcsóbb, de gyártói garanciát kapsz.

2017. ápr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!