Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilnet, feltöltőkártyás...

Mobilnet, feltöltőkártyás telefonra, hogyan, melyiket?

Figyelt kérdés

Középkorú nő vagyok,ezért nem egy telefonguru..:)úgy írjatok,ha lehet...

Verne Thoore telom van, T.mobilos, feltöltőkártyás.Nemigazán szeretnék előfizetásrsre váltani,nekem 3000 ft os feltöltés néha 2 hónapra is elég.Leginkább neten "telefonálok, és mobiltelo.hu oldalról küldök smst,vagy facen írok.

A netezést nyílt ingyenes wifiről oldom meg, ha telefonról akarok.Van otthon számítógép.

Az a gondom, hogy utazás közben,meg ha olyan helyen vagyunk, pl. a horgásztanyánkban,ott nincs wifi.Amíg a férjem pl. horgászik,(néha én is szoktam,de 1-2 óra múlva elunom) én unatkozom,szeretnék addig netezni.


Hogy lehet megoldani,melyik módot ajánljátok,ami nem nemtúl drága.Mert mondom, csak arra az időre kéne, amíg nem jutok ingyenes nyílt wifihez.Köszönöm a segítséget!


2017. ápr. 8. 15:39
 1/5 anonim válasza:
70%

Szia!


Én Telekomnál dolgozom, ügyfélszolgálaton és Domino feltöltőkártyás ügyekkel foglalkozunk.

Mivel csak alkalmanként netezel, elsősorban a Maraton kiegészítő opciók közül tudnék neked ajánlani. Ez úgy működik, hogyha bekapcsolod, akkor a kártya rendelkezésre állási ideéig tudod elhasználni. Van belőle 100MB 455 Ft-ért 500MB 1195 Ft, 1GB 1845 Ft és 4GB pedig 4000 FT-ért. Tehát ha egyet bekapcsolsz, azt addig tudod használni amíg tart, ha egy hónapig nem nyúlsz hozzá, akkor sincs gond. Nem újul meg, ha elhasználtad akkor te tudod újra bekapcsolni. Pont arra való, hogy alkalmanként ha szükséged van mobilinternetre, akkor tudd használni. 1777-es önkiszolgáló menürendszeren keresztül tudod bekapcsolni. :)

2017. ápr. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszi szepen.Fizetni hogyan kell,atutalassal? vagy a feltoltokartya egyenlegebol kerul levonasra?

Mennyi idegig hasznalhato fel?

Nekem az 500/mb os megfelelne gondolom.

2017. ápr. 8. 17:02
 3/5 anonim válasza:
100%

Akkor tudod csak bekapcsolni, ha van elég egyenleged, abból lesz levonva az összeg.


A SIM kártya rendelkezésre állási ideéig tudod elhasználni, ezt *102# felhívásával tudod lekérni ingyenesen. Ha rendszeresen, akár csak 3-4 havonta is töltesz rá, akkor ezzel nincs probléma, akkor lehet gond, ha több mint egy évig nem töltesz a kártyádra.

2017. ápr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen,ertem.Ment a zold kez
2017. ápr. 8. 19:00
 5/5 A kérdező kommentje:
Írtam privit!!!Nem sikerült sehogy se, viszont valahogy bekapcsoltam a telon a netstartot,nemtudom eltüntetni...:((
2017. ápr. 9. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!