Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes...

Milyen telefont érdemes vennem a lentebbi paraméterek alapján?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék tanácsot kérni tőletek, telefon vásárlás előtt állok. A helyzet az, hogy rendeltem aliról egy doogee T6 pro-t amivel pórul jártam, mivel voltak gondjaim (elment a hang pár napra, kijelzőgondok), és nem szeretném megcsináltatni, mert drága lenne és semmi nem garantálja, hogy később nem jönnek ki újabb problémák. Ami a fő szempont volt ennél a telefonnál az a hosszú üzemidő (6250 mah-os akku papírszerint), valamint a teljesítmény (8 magos 1.3-as proci, 3 gb ram, Mali-T720 ). Valami hasonlóban gondolkodom. Aminek örülnék, hogy ha kicsit nagyobb lenne a teljesítmény, hasonló üzemidővel, és nem számít, hogy mekkora a kijelző, sem a felbontás, csak fusson szépen minden rajta. A xiaomik között nézegettem, a redmi 4 noteot, a redmi 4 primeot, a redmi 3 special editiont, valamint a lenovok között is, de nem tudtam döntésre jutni, mert nem tudom, hogy melyik szoftver mennyire megbízható és nem akarok mégegyszer pórul járni. Ami fontos, hogy magyarországról rendelhető legyen, legyen rá garancia és 75 ezer forintig bezárólag. Örülnék a minél előbbi tanácsoknak, mert elég katyvasz már a doogee. Előre is köszönöm!

2017. ápr. 9. 12:37
 1/2 anonim válasza:

Sógornőmnek bevált a T6...

HUAWEI p9 lite vagy Xiaomi Redmi Note 4 64GB jó lehet pl...

2017. ápr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Trevor. ***** válasza:
Ha találsz 75K-ért ZUK Z2-t, akkor az mindenképpen megéri. Xiaomi telók is jók, szoftveresen is.
2017. ápr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!