Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi éri meg jobban? Egy 16...

Mi éri meg jobban? Egy 16 vagy egy 64Gbos Iphone SE?

Figyelt kérdés
Tudom hogy van 32Gbos is de én ismerősömtől venném és neki csak ebből a 2ből van eladó. Nekem eddig egy 8Gbos androidos telefonom volt,de most szeretnék egy Iphonet. Tárhelyileg nem tudom hogy melyik érné meg jobban mivel egy 16Gbos azért lenne jobb mivel anyagilag is jobban jönnék ki és szerintem a 16Gb nekem elég lenne,de viszont egy 64Gbos hosszú távra jobban megérné. Mert sokak szerint egy iphone-on az a 16Gbt nem sok. Vélemény?

2017. ápr. 9. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

16 gigas iphone-on NEM 16 giga szabad helyed van hanem kb 11gb

Semmire se eleg, legalabbis fotokat videokat nagyon gyakran at kell raknod szamitogepre vagy valamire. Vannak alkalmazasok, jatekokat amik 1 gigat is elfoglalnak.

2017. ápr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyébként az újabb Apple telefonok már alapból 32-esek, nem lesz szerintem már több 16-os telefon apple-től, min. 32 Gb-os lesz vagy több, 128, 256, 512 Gb-os.


Igazából 16 nagyon hamar betelik, pár app, 2-3 játék még fotózol is és be is telt. 16 Gb-os telefont olyan 2 hét alatt be lehet tölteni.


Akkor vennék 16-ost ha nagyon ki lenne számolva mennyi pénzem lenne telefonra.


Ha sok van vennék 128-ast vagy 256-os telefont, és nem olyat amit memóriakártyával lehet bővíteni, hanem a belső memória ilyen. Mondjuk apple-nél nem is tudsz beletenni kártyát, szóval érdemesebb lenne 64-est venni.


Nekem most kevés pénzből kellett telefont vennem, és egy 8 GB-os Lenovo-t használok, de tettem bele egy 32-es memóriakártyát, és arra fényképezek, majd lementem pc-re.

2017. ápr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2017. ápr. 9. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!