Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Samsung Galaxy S6-ot...

Megéri Samsung Galaxy S6-ot venni?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 9. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2017. ápr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 meszike91 ***** válasza:
100%
Attól függ mennyiért.
2017. ápr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Trevor. ***** válasza:
Max használtan. A tárhely nem bővíthető és az akksija sem valami nagy.
2017. ápr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Használtan, 60000 ft-ért, hibátlan állapotban.
2017. ápr. 9. 21:45
 5/6 A kérdező kommentje:
Most S4-em van, nincs vele bajom, csak telefonálásra nem jó. A 16 gb tárhely kevés, de 32 gb szerintem elég lenne.
2017. ápr. 9. 21:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Először s5-öt vagy s4-et akartam venni (280 euró az s5 és az s4 pedig 187) feltettem a kérdést hogy melyiket vegyem.. kaptam olyan válaszokat hogy az s4 már régi inkább az s5 de Ne újonta vegyem mer az drága.. szóval elég sokat agyaltam hogy mit csináljak.. aztán elmentem a boltba (zálogház) és lám lám lám volt s6 (fekete) szinte tökéletes állapotban :) 170 euróba került:) szerintem Nagyon megérte. (1 éves jótálással) tokot is kaptam hozzá és fülhallgatót is na meg töltőt is. Szerintem nagyon jó telefon,még 2017 ben megállja a helyét ! Pozitívum: 5.1 colos quad hd felbontás,könnyű, vékony,üveg elöl hátul,kamera szuper jó,ujjlrnyomat olvasó jobb mint az s5 ben mivel ott le kell huzogatni az ujjad a 6 on meg csak oda rakod.. a hátránya szerintem: nem por és víz álló de ez nem nagy gond.. Micro sd kártya nem megy bele mivel alapból 32kb a telefon.. a Sim kártyát elkellet nyírni még kissebbre azaz Nano sim megy bele..(de ha egyszer már bele teszed akkor ott jó helye van.. legalább nem kell szétszedni a hátulját.. (mint a műanyagoknál..)Összeségében szerintem Jó telefon.. (az s6 tól jönnek az igazi prémiumos telefonok azaz s7 s8.. Úgyhogy megéri
2017. júl. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!