Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítene valaki letölteni a...

Segítene valaki letölteni a vibert andoridra?

Figyelt kérdés

Az van, hogy szeretném androidos telefonra telepíteni a vibert, de nem sikerül.


Regisztráltam google fiókkal, és egyéb alkalmazásokat le tudok tölteni, de mikor a vibert akarom, akkor azt írja ki, hogy bejelentkezés szükséges.


A számítógépnél hitelesítettem a fiókot: megadtam a számomat, megkaptam a kódot, elfogadták. De a telefonon, amikor rámegyek a viber letöltésére, továbbra is azt írja, hogy bejelentkezés szükséges, a telefonon pedig a kódot a beváltásnál nem fogadja el.


Valaki tudna segíteni?


2017. ápr. 9. 21:26
1 2
 1/11 |Orfeusz| ***** válasza:
81%
A "Bejelentkezés szükséges" képernyő Google fiókkal való bejelentkezést, vagy Viber fiókkal bejelentkezést takar? És ezt a Google Áruház kéri letöltés előtt, vagy már letöltötted, és a Viber alkalmazás kéri?
2017. ápr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy kod csak egyszer ervenyes.
2017. ápr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Tudod egyáltalán érzelmezi a kérdést első válaszoló? A telefonra akarom letölteni, viszont a hitelesítést a gépen végeztem el.


Elvileg tehát már hitelesítve van a cím, minden király mégis: bejelentkezés szükséges, és a többi rizsa.


Elismerem, nem értek a telefonokhoz, éppen egy Dávid Gyula előadást kellett megszakítanom azért, hogy ezt a vackot megcsináljam, mert egyébként meglennék nélküle, csak most szükségem van rá.


Segítség kéne.

2017. ápr. 9. 21:41
 4/11 A kérdező kommentje:

"A "Bejelentkezés szükséges" képernyő Google fiókkal való bejelentkezést, vagy Viber fiókkal bejelentkezést takar? És ezt a Google Áruház kéri letöltés előtt, vagy már letöltötted, és a Viber alkalmazás kéri?"


Fogalmam sincs semmiről. Én csak annyit tudok, hogy megcsináltam a google fiókot, és egyéb alkalmazásokat le tudok tölteni, de a vibernél most ezt írja ki:


"Azonosítás szükséges. Be kell jelentkezned a Google-fiókodba"


És elvileg be vagyok jelentkezve...


Őszintén szólva, egyáltalán nem értek a modern telefonokhoz. Én még mindig egy régebbi modellt használok, amivel tökéletesen megvagyok, kellene a viber, mert elvileg az ingyenes...

2017. ápr. 9. 21:46
 5/11 anonim ***** válasza:
Menj be a szolgaltatodhoz hátha tudnak segiteni... Nem tudom mi lehet a baj,pedig szoktam érteni a dolgokhoz
2017. ápr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A Viber valóban ingyenes, csak internet kapcsolat kell hozzá.
2017. ápr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Varga Péte4 ***** válasza:
Ha a hitelesítésre történő felszólítással egyidejűleg párbeszédablak is megjelenik, a google jelszavadat add meg!
2017. ápr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Első próbál segíteni, te meg leoltod... így jártal vegyél nyomógombos butatelefont
2017. ápr. 10. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Előző:


Az eredeti első válasz törölve lett, tehát nem a 21:39-es hozzászólónak ment az a válaszom.

2017. ápr. 10. 11:17
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért törölték az első válaszolót?
2017. ápr. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!