Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Leforgalmazható adat miért...

Leforgalmazható adat miért nem akar elfogyni?

Figyelt kérdés

1 hónapja vettem a telefont rendeltem hozzá havi 1gb adatforgalmat de már csak 4 nap és új havi adatforgalmat kapom meg viszont ebből még nem fogyott semmi

lekérdeztem a tudakozóban még mindíg 1024mb nyi leforgalmazható adatom van holott már 2 napja youtube on nézek komplett filmeket direkt hogy ne menjen pocsékba :D

az is hozzá tartozik hogy a szám már 10 éves lassan és rengetegszer kaptam rá bónusz internetet de azok csak 2 hétig felhasználhatók én úgy tudom

így feleslegesen fizetek havonta ha van fölös netem valahonnan :)

valami ötlet hogy mi lehet ez?


2017. ápr. 10. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki, vagy hivd fel a szolgáltatót és majd meglátod hogy egy hét alatt el fog fogyni a kereted.
2017. ápr. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

lekérdeztem én már mindent bónuszok,szolgáltatások,aktív vagy felfüggesztett de nincs semmi

mind 1 remélem valami elvan baxva és havi 2e ért ft korlátlan netem van

2017. ápr. 10. 14:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem teljesen korlátlan, de nekem is valami ilyen van.

Van egy 200 megás alap net, hozzá egy "Korlátlan böngészés és e-mail opció".

Amit a böngészőn keresztül csinálsz, az korlátlan és díjtalan, nem fogy el.

Ha a böngészőben nézel youtube videót, az ingyenes. Ha alkalmazásban nyitod, elfogy a havi 200 mega keret és leáll.

Ezen túlmenően az új előfizetőknek be szokták ezt kapcsolni, hogy szokják a dolgot. Utána meg hátha befizetnek rá ha letelik az etetési időszak.

2017. ápr. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"remélem valami elvan baxva"

Nyugodj meg, olyat sose fognak elcseszni hogy attól neked jobb legyen. Erre nagyon ügyel minden szolgáltató.

A fordítottját viszont többször fogod tapasztalni.

2017. ápr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

letöltöttem ezt a telekom alkalmazást beléptem ebben most azt írja hogy

2db NetPluszL csomagom van egy 3gb-os és egy 1gb os

a 3gb osból már csak 900mb van az 1gb os még fullos az viszont 100% hogy én egyet fizettem ki mert feltöltő kártyás vagyok nem előfizetéses és a telefonra annyi pénz lett töltve ami az 1gb NetPluszL hez kellet szóval most még jobban nem tudom mi ez

2017. ápr. 10. 14:48
 6/8 anonim ***** válasza:
4x akció lehet, 1 helyett 4 gb-ot kaptál, csak az ajándék 3 gigát nem jelzi ki. Ha az elfogy, akkor kezd majd fogyni a vásárolt 1 gb.
2017. ápr. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mármint ott nem jelzi, ahol korábban nézted.
2017. ápr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi!

rákerestem az akciókra és tényleg márc 31 ig kötött új előfizetés vagy hűséghosszabbítás esetén az első 2 hónapban meg 4x ezik a vásárolt vagy bónuszba kapott adatforgalmat

2017. ápr. 10. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!