Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » E kettő telefon közül, melyik...

E kettő telefon közül, melyik érné meg jobban?

Figyelt kérdés

Nem a kamera a fontos, de azért elfogadható felvételeket készítsen.

Az egyik a vernee Apollo (nem a Lite):

[link]

Jónak tűnik a 2K kijelzője, meg az is, hogy VR képes, de utóbbira okostelefont aligha használnék.

A másik: Honor 8.

Nekem ez is tetszik, szinte egy árban van a másik okostelefonnal viszont van Magyarországon márkaszervize.



2017. ápr. 10. 18:25
 1/4 A kérdező kommentje:

Honor 8 linkje lemaradt:

[link]

Viszont a kérdés adott: szerintetek melyiket érdemes megvenni?

2017. ápr. 11. 05:12
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a Honor 8-at venném,nekem jobban tetszik
2017. ápr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a Honor 8-at venném. A vernee legnagyobbhibája abban van hogy az aksija 3100 mah egy 5.5" re meg a 2Ks kijelzőre. Ez azt jelenti hogy normális használat mellet kb.fél napot bír ki. A Honor szebb,dupla kamera ami nem készít 4ks felvételtde szerintem egy átlag ember nem használja ezt a funkciót naponta viwzont a full HDt tudja ami elég jónak számít. A kijelzője is full HD egyébként. Valamint ott a pro mód amivel egy DSLR szintjén állítgathatsz. Valamint a Honor ára is kedvezőbb. Egyébként a Honort a Nexus kínai tesójának nevezik.(Nem azért mert szar hanem mert egy nagyobb cég kisebb márkája prémium minőségben!)
2017. ápr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nekem is a Honor lenne szimpatikusabb, igaz a kamerája nekem nem kulcsfontosságú, mert arra egy külön gépet szánok (valami jó videókamerát, vagy akciókamerát), de ha már adva van... .

Igen az üzemidő az már szamít, nem akarom fél naponta töltőre tenni, főleg amikor utazok... .

(Van úti töltöm, de nem akarom azt sem mindig igénybe venni).

2017. ápr. 13. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!