Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom frissíteni az...

Miért nem tudom frissíteni az IOS 10.3.1-et?

Figyelt kérdés
Frissíteni szerettem volna a szoftvert (IOS 10.3.1). De nem jött össze. Aztán rátettem a gépet, hátha ott sikerül. Majd kiírta, hogy nem frissíthető. Utána vissza akartam állítani teljesen a telefont, de az sem sikerült. Ilyenkor mit lehet tenni? Semmit sem tudok kezdeni a telefonommal (iPhone SE).

2017. ápr. 11. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Pedig SE-re kompatibilis a legújabb ios.


Mondjuk én az Iphone-om és Ipad-em wifi-n keresztül frissítem, és mindig sikerül.


Szerintem wifi-n keresztül kellene neked frissíteni, a beállításokban ott van hogy software update.


Én wifi-n keresztül próbálnám.

2017. ápr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is wifi-n keresztül csináltam, aztán nem lett jó. És géppel sem.
2017. ápr. 11. 14:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Most mi van rajta?

Hely van eleg? Kb mennyi? Nem 100MB kell ha regi az iOS-ed, jo ha van 1GB.

2017. ápr. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tibi te vagy az? :D
2017. ápr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tényleg, lehet nincs elég tárhely.


Mondjuk okostelefonon egy 2-3 GB-ot mindig kell hagyni, szoftverek frissíteni. Op-rendszernek, és appoknak.

2017. ápr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
64 GB-os a telóm, abból kb 40 maradt. Hely az biztos van rajta.
2017. ápr. 11. 15:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Valamit szerintem nagyon nem jól csinálsz, mert annyira egyszerűen lefrissíti nekem.


Figyelj, szerintem vidd el mondjuk az Andrássy-n az Istyle-ba, az Apple boltba, ingyen segítenek, mert valamit nagyon elbénázol szerintem.


Andrássy út, Apple bolt, ott ránéznek és megmondják.


Én látatlanban nem tudok segíteni sajnos.

2017. ápr. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Esetleg meg az lehet hogy beneveztel beta teszternek es feltetted a beta profilt de kozben elfeledkeztel rola?

Betabol csak iTunes-al lehet visszaallitani normalra DFU modban.

2017. ápr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!