Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei telefonok meddig...

Huawei telefonok meddig kapnak frissítést?

Figyelt kérdés

iPhone 7 és a P10 között ingadozom, mind a kettő nagyon tetszik. Mivel hosszútávra lenne(legalább 2-2,5 év), így számomra elengedhetetlen, hogy a gyártó rendszeresen adjon updateket.


Hogy meglőzzem a ,,nem is egy kategória" kezdetű kommenteket: tényleg nem, én viszont megvagyok éppúgy Androidon mint iOS-en.



2017. ápr. 15. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A P10 99%, hogy megkapja majd az O-t, onnantól meg szolgáltató függő, hogy kiadja e (persze ha nem függetlent veszel). A P7/P8-ból kiindulva 1-1,5 évig valószínűleg kapni fogja a frissítéseket (új android verziót nem feltétlenül, biztonsági frissítéseket igen), de manapság már divatos, hogy a "kőkori" (1-2éves) telefonokat elhanyagolják a gyártók. Egy biztos, amíg le nem szorul a középkategóriába akár a P10, akár az iPhone 7, addig pumpálják rá a frissítéseket. Huawei tulajként úgy, hogy nekem egyáltalán nem jön be az iOS, ha sikerülne relatíve "olcsón" hozzájutni egy iPhone 7-hez, én azt ajánlanám.
2017. ápr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, tehát ebben is fej-fej mellett vannak nálam. Ár nekem gyakorlatilag mindegy, mert most szakítok a hagyományaimmal es megpróbálom a részletet. Telekomnál a P10 független,
2017. ápr. 15. 20:50
 3/6 A kérdező kommentje:
a 7 meg nem, de Úgyis ki fogom üttetni. Maximum a pár év múlva esedékes eladási ár az, ami kicsit az iPhone felé dönti a mérleg nyelvét.
2017. ápr. 15. 20:52
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Előző vagyok. Az is egy picit az iphone felé dönti a mérleget, hogy értékállóbb. Főleg ha valamelyik szolgáltató a Huawei-t valamilyen "kedvező" díjcsomag mellé adja potom összegért. Én személy szerint, ha nem a fent említettek közül kellene választani, és nem részletre vásárolnám, akkor kisebb kínai gyártók csúcskategóriás telefonjai között néznék szét a kedvező ár/érték arányuk miatt (pl. OnePlus,Xiaomi).
2017. ápr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Trevor. ***** válasza:
Részletre nem vennék soha semmit. Mindkét telefon jó, bár kétségtelen, hogy az iPhone 7 értékállóbb (főleg ha tokban tartod és üvegfóliával is véded). Frissítés miatt nem aggódnék.
2017. ápr. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mate 9: Androidos telefonok között, elég hosszú távra kao frissítéseket, úgyhogy emiatt nem kell aggódni és igen: kibírja 3 évig.
2017. ápr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!