Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS! Leejtettem az IPhone 5s...

SOS! Leejtettem az IPhone 5s telefonom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Leejtettem az IPhone 5s telefonomat a jobb felső sarkánál a ki/be kapcsoló gombnál landolt a telefon kb 70-80centi magasból a kőre. A képernyője felnyílt és picit meg is horpadt a telefon. Milyen belső alkatrészek sérülhetnek? Lassulhat a telefon? Milyen problémák léphetnek fel a felsoroltakon kívül?

2017. ápr. 15. 23:47
 1/9 anonim válasza:
88%
Működik még? Vigyázni kell, mert általában nem ütésállóak.
2017. ápr. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%

nekem Samsungom van és már számtalanszor leejtettem kőre járólapra

bevonat sérülésen kívül más baja nem lett még sosem

2017. ápr. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

ha a gyorsulásérzékelő sérült, akkor lehet lassulni fog...XD


amúgy szerinted látnokok járnak ide? vidd el egy szervízbe, ha bajod van vele. ha működik, akkor meg nincs baj.

lehet a proci megütötte magát, de nem fog lassabban dolgozni azért, mert fáj neki...

2017. ápr. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Trevor. ***** válasza:
55%

Kellene tokot használni...

Te sem érthetsz valami sokat a telefonokhoz, ha azt hiszed lassul egy telefon, ha leejted. Ha nagyon vészes, vidd el szervizbe.

2017. ápr. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
pedig igaz, mert gyakorlatilag ahogy földet ért, nullára lassult :D
2017. ápr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Minek kell kiemelni a kérdést, Azt hiszed jobb lesz vele.
2017. ápr. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 savanyújóska ***** válasza:
A belseje 99,9%, hogy megúszta, a fém keret és a kijelző szokta vinni ilyenkor az esést, plusz annyira össze van cuppantva minden belül, hogy amúgy se nagyon szoktak elmozdulni. A kérdés, hogy a picit horpadt mit jelent, ha pár mm (1-4), akkor jó eséllyel semmi baja, azon kívül, hogy csúnya. A javítás lesz az, ami nem lesz olcsó, mert valószínűleg nem lesz elég a kijelzőt cserélni.
2017. ápr. 19. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Vedd fel LOL
2017. ápr. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel!
2017. máj. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!