Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes...

Milyen telefont érdemes hosszú távra venni?

Figyelt kérdés
Telefon vásárlás előtt állok jelenleg nokiám van már 3 éves(sokszor lefagy,újraindít) ezért szeretném lecserélni. Mindenképp olyant szeretnék ami 2-3 évig bírja.Nagy dolgokra nem használnám telefonálásra sms-ezésre néha internetezésre és fényképezésre.Nem szeretnék nagyon drágát és nagyon olcsót sem.Samsung kilőve mivel egyszer volt nekem és 1 évig sem bírta. Microsoft,Huawei illetve Iphone-ban gondolkodom.Tapasztalatokat szeretnék kérni ezekről a telefonokról(előnyök/hátrányok. A válaszokat előre is köszönöm.
2017. ápr. 16. 21:18
1 2
 1/12 Trevor. ***** válasza:
Milyen árban?
2017. ápr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

iPhone SE nagyon jo es jo arban van.

Meg ennel is kevesebbert iPhone 5S.

2017. ápr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Iphone 5s-hez húz a szivem inkább.Azt mondják az Iphone-ok jók és sokat bírnak,ráadásul jó árban is van az 5s.
2017. ápr. 16. 21:24
 4/12 Trevor. ***** válasza:
78%
5S régi már. Ha kicsi telefont akarsz, akkor SE. Máskülönben hasonló árban Honor 8 sokkal jobb választás.
2017. ápr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
5S-t ne nagyon már, akkor inkább SE, 2013-ban adták ki az 5S-t, nem sokáig lesz már támogatva, a támogatás megszűnésével pedig az is el fog kezdeni lassulni, Az SE-vel pedig még számolhatsz 3-4 évet, mire ugyaneddig eljut
2017. ápr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

One Plus 3T vagy Honor 8.

Előbbit a gyártó oldaláról tudod megrendelni, utóbbit bármely magyar üzletben meg tudod venni. Árban jók ezek és 3 évet ki fogják húzni - ezen kívül a leírtakhoz képest, a teljesítményükkel sem lesz bajod.

Azt viszont adom, hogy kompakt iPhone-ból, csak SE-t érdemes megvenni.

2017. ápr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor szerintem SE lesz majd.Vagy a Honor 8. Tényleg a Honor 8 meddig bírja ki kb?
2017. ápr. 16. 22:26
 8/12 Fatal_3rror_ ***** válasza:
28%
Minden telefon addig bírja ki ameddig tönkre nem megy.
2017. ápr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez a belassulás meg elavulás egy mitosz az iphone esetében. Van egy kőkorszaki iPhone 3GS-em, a minap elővettem, feltöltöttem, legyáriztam, és csodák csodája olyan mint újan, szupergyors, lehet vele endesen telefonálni, leszedte automatikusan a kontaktlistát az icloudról. Olyan mint az SE, telefonálás szempontból.

Appokat persze már csak azokat lehet feltenni rá amire még van iOS7-es verzio.

2017. ápr. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Honort is a Huawei gyártja és igen kibírja 3 évig. Én is azt fogom venni.
2017. ápr. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!