Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért halkul el mindig a...

Miért halkul el mindig a fülhallgatóm jobb kimenetele?

Figyelt kérdés
Az első fülgallgató ami gyárilag a telefonhoz tartozott kb 2 évet bírt ki aztán a jobb oldali hangszórója elhalkult. A bal oldali viszont tökéletesen szól tobábbra is. Ezután vettem kb 4 hónapja egy másik ugyanolyan fülhallgatót (mivel nagyon jól szól) de a mai napon ugyanaz történt ezzel is mint az előzővel. Éppen zenét hallgattam ami kb 1,5 órán ét egyhuzamban ment aztán hirtelen elcsendesedett a jobb oldala. A kérdés az volna hogy ezt mi okozhatja? Egyébként egy Huawei P8 LITE telefonról és az ahhoz tartozó AM 115 fülhallgatóról van azó.

2017. ápr. 18. 01:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert a fejhaltaód elég bután technikailag megváltoztatgatták.
2017. ápr. 18. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Trevor. ***** válasza:
Ha szerinted a gyári fülhallgató jól szól, akkor nem használtál még rendeset. 2 év nem kevés idő egy alap fülesnél, az új pedig lehet gyárilag gyengébben összerakva.
2017. ápr. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha szerinted nem használtam eddig rendeset, tudnál mondani, hogy szerinted milyen az amelyik "rendes"? Úgyis vehetek most egy másikat, kíváncsi vagyok, hogy szerinted mi a jó.
2017. ápr. 18. 07:55
 4/4 Trevor. ***** válasza:

Én most egy Soundmagic E10 fülest használok, ami nagyon jól szól. Ezelőtt egy Sennheiser CX3.00 fülesem volt, de kb. 13 hónap után elhalkult az egyik fele. A mostanim olcsóbb volt és jobban szól.


Csak arra céloztam, hogy a telefonhoz adott gyári füles nem szól annyira jól, mint egy drágább.

2017. ápr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!