Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek milyen tapasztalatai...

Kinek milyen tapasztalatai vannak mobiltelefon utángyártott alkatrészekkel?

Figyelt kérdés

Meghibásodott a kamera a mobilomban, markaszervizben 20 ezer korul lenne a javitas,(valószínű ők sem gyári alkatrésszel dolgoznak)

Ebay-en keresztul tudnek hozza szerezni joval olcsobban alkatreszt, amit be is tudnek szerelni,de nem tudom ez mennyire biztonságos.

Zárlatot esetleg, meghibásodást okozhat?


2017. ápr. 19. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem utángyártottról beszélünk pl kamera esetében. Senki nem fog azért gépsorba invesztálni, hogy egy adott típus adott

alkatrészét gyártsa nagy tételben.

Ezek olyan alkatrészek, amik ugyanabban a gyárban készültek,

mint az eredeti, sőt, gyanús, hogy ugyanazzal a gépsorral,

csak a gyártó többet gyártott le belőle a későbbi szer-

vízelés miatt.


Ezért van az, hogy pl az arduinonál is megjelentek újra a

tizenéves Nokia 5110 kijelzők (mert már nem kell szerví-

zelni, de azért nem ártana felhasználni sem).

2017. ápr. 20. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vegyes tapasztalataim vannak, egyik tellómban utángyártott touch és üveg tökéletesen megy már 1 éve, másikban meg oldalt bevilágít, gyengébben érzékeli s még 1001 probléma van vele, szóval használhatatlan. Vettem még utángyártott jack dugaszt is, az is jól megy.



Gyári alkatrészt beszerelni biztosabb lenne, viszont az ebayen nagy eséllyel becsapnak és úgyse eredetit küldenek, én már jártam így... Persze lehet reklamálni, de ilyen tételben szerintem nem érdemes.



Zárlatot, meghibásodást nálam egyszer se okoztak az utángyártott alkatrészek.


Egy olyan 3000-6000 ft-t szerintem megér a próba, vagy jó lesz vagy nem. Telefont el nem rontja.

2017. ápr. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!