Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Samsung...

Mi a véleményetek a Samsung Galaxy S6 Edge-ről?

Figyelt kérdés
Leginkább az akkumulátora érdekelne hogy mennyi ideig bírja illetve a készülék milyen gyakran lassul vagy fagy le.

2017. ápr. 21. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem sima S6 van már 2 hónapja, és nagyon szeretem. Gyors, stabil, gyönyörű képeket csinál, nagyon jó a kijelzője is. A kiegészítőit is imádom (pulzusmérő, infraport, gyors és pontos ujjlenyomatolvasó), az aksi lehetne egy kicsit combosabb, de nekem egy napot így is bőven kibír aktív használattal. Gondolkodtam én is Edge-en, de nekem a sima S6 őszintén szólva jobban tetszett.
2017. ápr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg az árát (több mint 150 ezer) és már nem is mai telefon. Én inkább Oneplus 3T-t vennék.
2017. ápr. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Annyi, hogy itt, az Árukeresőt nézve - [link] - , szinte egy árban van a S6 Edge és a S7 Edge is. Igaz nem menetem bele mélységekben (sufhniGSM boltok ajánlatait alapjáraton nem tudom kilőni) - úgyhogy inkább, ha kicsit ki kell pótolni, akkor is inkább a S7 Edge-t javaslom.

Nameg ott vannak még a Huawei gyártónak is a termékei - közöttük is érdemes szét nézni.

2017. ápr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!