Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon lenne a legjobb...

Melyik telefon lenne a legjobb nekem?

Figyelt kérdés

Mivel és a multis játékokat szeretem (Lords Mobile...).Hát az erős akkumulátor,és a közepes procceszor,és a min. tárhely a 8 gb,jelen esetben a szempont.Melyik lenne az érdemesebb számomra?

Xiaomi Redmi A4 (16gb)

Huawei P9 Lite

Lehet mást ajánlani csak ne a Vernee termékeket (Itt is olvastam meg ismerősök mondták hogy a szoftver nem a legstabilabb)És ne full noname cég legyen mert szeretnék garanciát.

De lehet másik telefont ajánlani:70.000Ft a limit.

Csak ÚJ telefont veszek használtat semmikép sem.

Ja és az használt Iphone 5s-el haggyanak békém,mert réggeben kérdeztem ehez hasonlót,használt Iphone 5s-el "cseszegetteg".(Ja és nem vagyok IOS párti)



#mobil #mobiltelefon #Xiaomi Redmi A4 #Huawi P9 Lite
2017. ápr. 22. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Mindenképpen a xiaomi telefonokat javaslom mert ilyen árban sokkal többet adnak mint pld: apple, Samsung,Sony stb.
2017. ápr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Előző vagyok + a xiaominak nagyon nagy az akkumulátora és jól ki tudja használni.
2017. ápr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ.#Zöldpacsi
2017. ápr. 22. 20:09
 4/11 anonim ***** válasza:

Én ezt ajánlanám:

[link]

2017. ápr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 Erős,szép meg minden.Csak mondtam noname márka és még a garanciája is kérdéses.De azért köszönöm.
2017. ápr. 22. 20:27
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem noname, van saját oldala is.

[link]

2017. ápr. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
attól még nő name #első
2017. ápr. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azok számára, akik nem tudnak semmit a telefonokról, bizonyára noname.
2017. ápr. 23. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy noname telefonról nem találsz ennyi mindent.

[link]

2017. ápr. 23. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az hogy te tájékozatlan vagy telefon dolgokba , nem azt jelenti hogy amit TE nem ismersz az noname.

Ha tájékozódnál vagy olvasnál egy kicsit is, tudhatnád hogy az Oukitel az egy nagyon jó márka. Csak biztos a Samsung a jó neked, mert erről hallottál még. Akkor lehet ezt a márkát se ismered.

[link]

Nekem az elődje van már elmult egy éves és tökéletes. Olyan hogy garancia, meg elromlik , ismeretlen fogalom. Ezek a telefon gyártók lobban igyekeznek mint sokan gondolnák. Szinte csak tökéleteset tudnak, vagy akarnak csinálni.

2017. ápr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!