Sony z3 vagy LG G4?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 22. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
LG G4, erősebb processzor, jobb kamera, manuális fényképezési lehetőség, RAW formátum, nagyobb képernyő felbontás. A Z3-ban 3100Ah-s akksi van, a G4-ben csak 3000mAh, de ez nem észrevehető. Már mind a két készüléket használtam huzamosabb ideig, a G4 a felsoroltak miatt jobban szerettem, a szoftvere is szebb szerintem.
2017. ápr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, LG G4-et nem ajánlanám, mert sok rosszat hallani róla (bootloop, nem túl érzékeny érintőképernyő, stb.).
2017. ápr. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok

De attól is függ, hogy mennyiért vennéd és mi a fontos neked egy telefonban.

2017. ápr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A nem túl érzékeny képernyőt nem kell megvetni, mert azok a videók amik "AZ LG G4 MÁR NEM JÓ ÚRISTEN NEM ÉRZÉKENY" azok teszt videók, amikben azt tesztelik, hogy mennyire érzékeny, ráadásul ez csak néhány modellben van így, gyakorlatban amúgy sem észrevehető.
2017. ápr. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A bootloop-al nincs semmi gond, sok ROM-ot raktam már rá, különböző kernelt is, semmi baja nem volt.
2017. ápr. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a kérdező tenne rá ROMot, Kernelt, stb.
2017. ápr. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól függetlenül is G4.
2017. ápr. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!