Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s+ vagy samsung...

Iphone 6s+ vagy samsung galaxi s7edge? Melyik a jobb telefon?

Figyelt kérdés
Szerintetek iphone vagy samsung? Sokan gyujtottem hogy vegre vegyek uj telefont de nemtudom melyiket,ez a ketto tetszik leginkabb. Sokan szidjak az iphonet, de nekem nagyon tetszik. Mondanatok erveket/ellenerveket? Szerintetek melyik a jobb? Esetleg masik samsung/iphone is erdekel :)

2017. ápr. 24. 06:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Az iPhone egy túlárazott szar, egy-két éven belül kifutott modell lesz a 6s+, a Samsung ha meghibásodik akkor kuka mert nagyon drága javítani. Igazából én egyiket sem venném meg de úgy is jönnek most a fanok akik a Samsung/iPhone-ra esküsznek.
2017. ápr. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat. :) Megkerdezhetem hogy akkor melyik telefont ajanlanad?
2017. ápr. 24. 07:23
 3/11 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, S7 és S8 nagyon jó telefonok.


De én mégis Iphone-ra szavazok, pl. Ios miatt.


Én a 6S-t venném.


Szóval szerintem Iphone jobb.

2017. ápr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

S7 Edge jobb.

Miért?

-jobb kamera (gyorsabb fókusz, sötétben sokkal jobb képek vaku nélkül, világosban is jobb képek.

-szívritmus mérő,

-gyorstöltés

-kábel nélküli gyorstöltés,

-bővíthető tárhely,

-sokkal szebb kijelző (dinamikusabb szinek, nagyobb felbontás -> alkalmas VR-re, kevesebbet fogyaszt, kevesebb helyet foglal)

-jobb üzemidő

-üveg hátlap

-NFC

-nyitottabb rendszer, kevésbé beszűkült

-egyszerűbb zeneletöltés

-nem kell mindenért fizetni

-több mindennel kompatibilis

-zseblámba állítható fényereje

-pro mód fényképezésben

-szinte minden testreszabható

-osztott képernyős mód

-dedikált vissza gomb és multitasking

-sebességben kb ugyanott vannak

-elavulni kb ugyanakkor fognak. Még lehet, hogy az iPhone hamarabb is (merthogy az Apple a frissítéseivel szándékosan belassítja a régebbi modelleket)


Kb ennyi jutott az eszembe így hirtelen, ami a Samsung felé billenti a mérleget. Árulja már el valaki, ezzel szemben mit kínál az iPhone 6S Plus, amiben jobb a Samsungnál? a stabil rendszerrel ne gyertek, a felsőkategóriás Androidok sem fagyogatnak le, vagy lagolnak.minden szépen, gördülékenyen fut :)

2017. ápr. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

Én elmondom miért szavaztam az Iphone 6-ra:


-jobb design, jobb anyaghasználat szerintem

-az Ios miatt, nagyon jó az Android, de Ios egy hajszállal jobb szerintem.


De elsősorban a design és anyaghasználat jobb.


Nekem ez a véleményem.

2017. ápr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
#1: Az Iphone 5 2012-ben jelent meg és még idén is megkapta a legfrissebb iOS-t. A Samsung 2012-ben a Galaxy S3-at adta ki. Kérdezném: a Galaxy S3 megkapta az Android 7-et? Hát ennyit az elavulásról.
2017. ápr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%
Na megnézném annak az iPhone 5 nem a sebességét amire felrakod a legújabb ios- t.
2017. ápr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

Már miért ne?


Nekem 5S-en van a legújabb Ios, 10.3.1.-es vagy valami ilyesmi.


A legújabb.


Tökéletesen fut.

2017. ápr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5-ös: a dizájn szubjektív :) mindenkinek más tetszik. Szóval az nem teljesen jó észérvnek. Anyaghasználat? Nem jobb. Csak más. A Xiaomi is haszál alumíniumot a 180€-s készülékeinél. Ami szép, meg jobb a műanyagnál, de nagyon nem prémium. Gorilla Glass 4 üveget viszont igazán nem sokan használnak hátlapnak. Szerintem picit ezért különlegesebb. És az IOS? Az miért előny? Mivel tud többet az Androidnál? Én használtam (iPad 1-et), és szerintem semmivel nem jobb, inkább csak beszűkültebb. Hogy miért? Minden program ikonját bámulnom kell, akkor is, ha soha nem használom. Nincs "alkalmazások" menüpont. Nincs valami sok beállítási lehetőség, míg az Androidnál nem kell állítgatnod, de ha akarsz, van rá lehetőséged. És az IOS-szal szemben teljesen testreszabható.
2017. ápr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem Iphone-nál jobb az anyaghasználat, egy komolyabb telefon benyomását kelti.


De ezzel lehet vitatkozni mert kinek mi.


Szóval ezen vitázni az kb az hogy Starbucks vs. Costa Caffee. Sosincs vége a vitának.

2017. ápr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!