Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hívásrögzítés Samsung S7...

Hívásrögzítés Samsung S7 (edge) készüléken.2 tucatnyi közül egy sem, ami a másik fél hangját rögzítené. Kérlek Benneteket, hogy lehetőség szerint csak S7 tulajok írjanak, ők rendelkeznek hasonló tapasztalatokkal. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

#S7 hívásrögzítés #S7 ívásrögzítő
2017. ápr. 24. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, a Samsungokon van beépített rögzítő. Vagy az újabbakban már nincs benne?
2017. ápr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Lehet, de akkor nagyon jól titkolják. :) Sőt, semmilyen márka egyetlen típusába sem szerelték be tudomásom szerint.

Még vagyok lőve... nagyon kellene! :(

2017. ápr. 25. 05:54
 3/4 clubmonaco válasza:

Linkeltem,automatic call recorder

Linkre rámész s látod a képet.Na olyat keress..Nekem tökéletes..s7 edge..


[link]

2017. ápr. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Helló.

Azt mondod, Neked fut S7-en??

Nekem futott, évekig, több készüléken is. Sosem telepítettem mást, annyira megfelelt.

Mostanra azonban uninstall lett, mert egy ideje csak engem rögzített. Épp úgy mint egy tucat másik. :(

Azèrt nagyon köszi az idődet, kedvességed! :)

2017. máj. 1. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!