Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyiket venétek meg az...

Ti melyiket venétek meg az iphone 5/5s vagy sony xperia m4 aqva?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 24. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
5S
2017. ápr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
M4 aqva nagyon kifutott termék régen jó volt de egyértelműen az 5s et mondom az egy dolog hogy ez se mai telefon de meg mindig az élvonalban van + ujlenyomatolvaso
2017. ápr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%

M4 AQUA.

Nekem nem kéne IOS-es telefon,plusz elég kicsi is,de az annyira nem érdekes.

2017. ápr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%

Nekem m4 aqua van.Egyáltalán nem kifutott termék :D Insta,facebook,yt,snapchat meg a többi hülyeség kifogástalanul fut rajta.De ugyanez a helyzet az 5s-el is.

Android vagy ios tetszik jobban ? Beéred kisebb kijelzővel is ? Vagy inkább nagyobb ?

Ezek alapján dönts.

2017. ápr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Régebbi telefonokat nem találtál?
2017. ápr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Annak ellenére, hogy az Androidot favorizálom, most mégis az 5S-re szavazok! Ennek egyszerű oka, hogy az M4 Aqua-nak nem csak a kamerája sz#r (ami nekem például fontos, hogy jó legyen), de a tárhelyét sem lehet korlátlanul kihasználni! A sima iPhone 5 pedig már nagyon elavult!
2017. ápr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként mennyit szánsz rá ? Gondolom használtan veszed meg mert ezeket a telefonokat már nem kapni újonnan vagy ha igen akkor aránytalanul drága.
2017. ápr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!