Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jól választottam mobiltelefont?

Jól választottam mobiltelefont?

Figyelt kérdés

50.000 Ft árkategóriában választottam a Sony Xperia Z1 C6903 telefont.


A termék kiválasztásának fő szempontjai:

• min. Full HD [1920*1080] kamerafelbontás

• min. 16 MPx felbontás (hátlapi kamera)

• jó mikrofon

• 4 magos proci

• kijelző felbontása min. 1920 x 1080 pixel


Szeretnék véleményeket kérni erről az eszközről, vagy hogy jól választottam-e. :)



2017. ápr. 24. 22:34
 1/8 anonim válasza:
88%

Jól, a Sony Xperia Z1, Z3, Z5 és ezeknek a compact verziójuk még igazán jó telefon. A

Amik ezután jöttek ki... Hát... Ma már nem annyira jó a Sony mint Z-széria idejében.

Ez ( ha vigyázol rá ) akár 3 évig is telefon lesz. Esetleg az akkumulátorral lehet próbléma, széria hiba, de ezt ki lehet játszani.

2017. ápr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes döntés volt egy 4 éves telefont venni de ha már megvan nem mindegy?
2017. ápr. 25. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszoló!


Még nem vettem meg, csak ezt választottam ki. Igazad van, kicsit egyértelműbben is megfogalmazhattam volna. :)

2017. ápr. 25. 15:41
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Ebben az árkategóriában inkább Vernee Mars, az a legjobb, már ha nem ódzkodsz (alaptalanul) a kevésbé ismert, de NEM NONAME kínai telefonoktól!

A benne lévő 8 magos 64 bites processzor simán leveri a Sony kissé elavult 32 bites 4 magosát, ezen kívül duplája a ramja és a tárhelye is, Full HD-ban IPS-kijelző az elavult TFT helyett, illetve tudni kell, hogy a kamerában a megapixelek száma nem minden, és bizony ez a 13 megapixeles sokkal szebb képeket csinál, mint a Sony 20.7-ese, ha viszont a beállításokkal tűélessé teszed a Sony-ét, akkor 8 megapixelre esik vissza, tehát semmire nem mész a 16+ megapixellel ilyen olcsó telefonok esetében!


Szóval az Xperia Z1 a megjelenésekor tényleg nagyon szuper volt, de ma már több szempontból is kissé elavult, 3 és fél éves típus!

2017. ápr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vernee Marsot semmi képpen ne vegyél, nagyon sokan panaszkodnak a Verneere és sajnos nekem is van negatív tapasztalatok vele.


Az oké, hogy olcsó, meg a hardver is jó az árhoz képest, de az számomra elfogadhatatlan, hogy hívás előtt újra kell indítani, különben magától lerakja. Volt hogy hívás közben kikapcsoltam a képernyőt és össze vissza rezgett, bekapcsolt a képernyő és kiírta hogy hibás ujjlenyomat. Mondom mi a fsz? Aztán olyan is volt hogy zenét akartam hallgatni, és semmi hangot nem adott ki, pörögtek a számok címei és újra kellettindítani. Van amikor random nem érzékel a kijelzője, ilyenkor a hangerő szabályzó gomb után megint jó. A kijelzője az elején nagyon élesnek tűnt, ma már inkább pixelesnek. A kamera autófokusza szar, sajnos a manuális is, képeket nagyon rosszat csinál, de amin a legjobban meglepődtem, hogy még napsütéskor is, tehát az nem tesz jót a képnek ha nagyon süt a nap, a sötétről ne is beszéljünk (és ez még csak a hátlapi). A Gorrila Glass 3 üvege úgy karcolódott meg, hogy nem is tudtam róla, igaz nem nagyon látszik, de semmi olyat nem csináltam vele...


Szóval szerintem nem éri meg Vernee telefont venni, igaz nekem a Thor van meg, de bátran merlek lebeszélni róla, szerintem egy rossz döntés lenne, még a Z1 is 100x jobb választás.

2017. ápr. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ráadásul a Vernee egy másolós gyártó.


Doogee y6 és Vernee Thor: [link]


[link]


OnePlus 3T és Vernee Apollo Lite: [link]


[link]


Ulefone Future és Vernee Mars: [link]


[link]

2017. ápr. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Most meg miért nem jó? A kommentből másoltam ki...

Na mindegy.


Akkor így:

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..

2017. ápr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Esetleg ez:

[link]

2017. ápr. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!