Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Korlátlan mobilinternet?

Korlátlan mobilinternet?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy céges flottában volt az előfizetésem, 100 Mb nettel, amit ha elfogyott belassítottak ~300kbit/sec-re, amivel bőven youtubeozni is lehetett 150p-ben, tehát gyakorlatilag korlátlan volt. Na most a fass***zopó migránsok miatt ugye mindenkinek névre kell az új jogszabályok miatt iratni az előfizetését, az új szerződéssel viszont trükközött (értsd. csalt) a telenor, nagy konfettieső közepette adtak 400Mb netet, de kivették a 300kbit-re lassítást, helyette a "szokásos" 32kbitet adják, ami használhatatlan.

Napi szinten sokat használom, ti hogy oldjátok meg hogy sokat használjátok mégis kitartson a végéig? Mert a szolgáltatók többsége a 2000-es években él 2017-ben, nincs korlátlan internet, és sebesség helyett mennyiséget adnak, mint anno a betárcsázós internetnél a számítogépen..


2017. ápr. 25. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
már hiányoltam az elektronikus eszkozoknel is a migráncsozást ! Persze azok intézték, nem a g. kormány :( ja és korlátlan mobilnet sincs
2017. ápr. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De van a korlátlan net a UPC-nél.
2017. ápr. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2 UPC-re látod nem is gondoltam mint mobilszolgáltató, megnézem, köszönöm!:)


#1-eske te kis liberált agyú meg menjél a kis barátaiddal tüntizgetni az való neked, nem a kormány veszi lenyomozhatatlanul a sim-kártyákat hogy merényeljenek, hanem az európafoglaló Abdul haverjaid, ezért született a jogszabály, ezért kell most a nevemre iratnom, és ezért tudnak trükközni velem a telenorosok.

2017. ápr. 25. 11:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért nem maradtál a céges flottában? Tán nem szüntette meg a kormány a céges flottákat.
2017. ápr. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Valóban nem, maradtam a céges flottában, de saját névre kell iratnia mindenkinek, amihez az egyszerű átírás helyett egy réginek látszó, valójában új szerződést készítettek.
2017. ápr. 25. 11:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Én itthon szoktam használni a netet, nem az utcán. Erre jó a wifi. Az utcán kívűl már kb mindenhol van wifi szerintem.
2017. ápr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Trevor. ***** válasza:

Örülj a 32/32-nek, manapság már az a divat, hogy 0/0-ra "lassítanak". Nekem elég a wifi, útközben meg teljesen jól megvagyok mobilnet nélkül.


UPC-nél van tudtommal egyedül korlátlan net itthon.

2017. ápr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 még mindig nem értem, ha céges az előfizetés miért is kellett a nevedre irasd? Szerintem átvertek téged, nem kellett volna átírd.
2017. ápr. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!