Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Memóriakártyám meg telt, és...

Memóriakártyám meg telt, és hogy mit kéne csinálnom vele? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Nos..16GB-os memórakártya van a telefonomban, és a napokban megtelt. Azon gondolkoztam hogy rárakok mindent a gépemre, és folytatom tovább az üres telefonnal, de én minden képet, minden "emlékemet" meg szeretném tartani a telefonon. És hogy, lehetne-e olyat csinálni hogy a jelenlegi memórakártyán lévő adatokat átmásolni egy másik (32GB) memóriakártyára? Ha igen azt én is megbírnám tenni vagy esetleg valamilyen telefonos üzletbe elkéne vinnem? (Pl.Vodafone) És..egy 32GB-os memórakártya mennyibe kerülne kb.?
2017. ápr. 26. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Ömm, rámásolod gépre és ráteszed a 32 gigásra.
2017. ápr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Már potom áruk van a 32es kartyáknak, csak nézd meg elötte h a telod támogatja-e (bár csak elég régi teloknál áll fenn hogy nem). Attol függ mi van a kártyán, csak képek és videok vagy esetleg appok vagy hasonlok. Ha az első csak simán lemented gêpre majd az új kártyára másolod. Ha utobbi akkor kelllegy app vagy progi ami lementi az appot és az adatot.
2017. ápr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!