Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy új akkut Samsung...

Vettem egy új akkut Samsung Galaxy Note 4-be és sehogy se akarja elérni a végleges kapacitását. Vigyem vissza vagy a telefon lehet a rossz?

Figyelt kérdés
Azt csináltam amit az eladó mondott hogy először hagyjam töltőn fél napig aztán merítsem le teljesen és ismételjem meg ezt párszor és akkor végleges maximum lesz az akku kapacitása. Azóta már csomószor megcsináltam és nem lett jobb, még mindig nagyon gyorsan lemerül! Attól félek a telefon a rossz mert az akku eredeti.
2017. ápr. 28. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Jó nagy baromságot mondott az eladó.. mai aksikat nem kell, nem (szabad) formázni.. teljes lemerítéssel tönkre is bsztad az aksit... Helyesen, fel kellett volna töltened 100%-ra és haszánlhatod is, és 10% környékén már fel kell rakni töltőre. Amit az eladó mondott az, 15 évvel ezelött a nikkeles aksiknál kellett.
2017. ápr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az milyen?
2017. ápr. 28. 19:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyen.

[link]

2017. ápr. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!