Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Spotifly vagy AppleMusic? Miért?

Spotifly vagy AppleMusic? Miért?

Figyelt kérdés

Meguntam az állandó másolgatást. Ti a fentiek közül melyiket használjátok és miért?

Úgy gondolom havonta 5 Euró nem sok pénz értük...



2017. ápr. 29. 22:41
 1/6 A kérdező kommentje:

Spotify*

Még annyira új vagyok a témában hogy le se tudom írni, bocsi. :)

2017. ápr. 29. 22:42
 2/6 anonim ***** válasza:

apple musicot használom

iphoneom van

meg a moblszolgáltatóm havi 990-ért nem számolja be az adatkeretembe

2017. ápr. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Apple music a telefon saját zeneappjába való integritása most.
2017. ápr. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én spotifyt szeretem jobban, főleg, hogy van olyan, amiben ingyenesen érheted el a prémium funkciókat, csak az offline zenehallgatás nincs benne:-}
2017. ápr. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Trevor. ***** válasza:

Használtam mindkettőt. Nekem a Spotify jobban bejött, logikusabb volt a felépítése és átláthatóbb is. Emellett tetszett az "E heti kaland" és a napi mixek is, sok új együttest ismertem így meg. Meg többször előfordult az is, hogy az Apple Music nem találta meg azt a zenét, amit a Spotify igen.


Én jelenleg másolgatom a zenéket, 32GB-s microSD-n sok zene elfér, még a fényképek és anime mellett is.

2017. ápr. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Spotify-t használok évek óta, már a magyarországi megjelenés elött is elő voltam fizetve rá mert csak úgy ment a még nem támogatott országokban való hallgatás 'nyaralás módban'. Azóta se volt semmi problémám vele, abszolút nem bántam meg, hogy előfizettem rá. Próbáltam az Apple Music-ot is, de nem tetszett a UI, nem tartom túl logikusnak a felépítését.
2017. ápr. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!