Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fontos! Mi ez? Hogy szedjem...

Fontos! Mi ez? Hogy szedjem le? SEGÍTSÉÉG

Figyelt kérdés
Na szoval. Nyomtam tok rendesen a home gombot (samsung galaxy j5 ) es a kamerat akartam bekapcsolni a dupla home gombbal. De nem esett kézre ezert nem tom hogy mit mennyit es hogyan nyomtam meg tobbszor a home gombot de amikor rajottem hogy nem fog sikerulni es vettem volna kezre a telefont lattam hogy előjön egy barhova húzogatható atlátszó kereső jel a képernyőn. Olyan mint amikor a messenger fejek kint vannak csak kissebb es atlátszóbb. Ujraindítottam a telefont nem tünt el. Nyomkodtam a home gombot ahogy elotte nem tunt el. Resetet nagyon nem szerwtnék mert rengeteg adat van a telefonomon. Hogy a *szomba tuntessem el ez a *art?! SEGITSEN VALAKII 😭😭😭😭

#telefon #Samsung #fontos #Kereső izé
2017. máj. 1. 22:43
 1/1 anonim ***** válasza:
3x gyorsan home gomb?
2017. máj. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!