Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6S telefont megéri...

Sm's girl kérdése:

Iphone 6S telefont megéri használtan venni például Jófogáson?

Figyelt kérdés

Igen, tudom hogy egy újnak nincs párja, de most kimondottan használt érdekel, például ezt megéri megvenni? Az ujjlenyomat olvasó kár, hogy hibás de meglennék nélküle, illetve a fényérzékelő az a kijelző automatikus fényerő módosítására vonatkozik?

Illetve iphone 6S-ről tapasztalatokat is szívesen fogadok.



2017. máj. 2. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
hibás ujjlenyomat olvasó=home gomb csere=nagy eséllyel lopott telefon icloud zárral
2017. máj. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

na igen...nem tudom komolyan, minek kell boldog-boldogtalannak ájfon, akkor is, ha nincs pénze rá, és megveszi még a hibásat is, mert "megvagyok én anélkül"...igen, az is lehet lopott, az is lehet, hogy van még 10 másik rejtett hibája, és majd használod 1 hétig, aztán mehet a kukába.


ha már használtra van csak pénz, legalább olyanokat nézz már, aminek működik minden funkciója. annak maximum csak az akksija szar.

2017. máj. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
En azt tanacsolnak, hogy nyugodtan nezeledj, de ha találsz is egy telefont ami tetszik csak ugy vedd meg higy elotte atnezettef pl idoki- val. Megbeszeled az eladoval h mielott megveszed szeretned atnezetni stb azt az osszeget meg max te allod
2017. máj. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen az utosonak. Es ez az atvizsgalas mennyibe kerul kb? Es csak Pesten csinaljak?
2017. máj. 3. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!