Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy hogy nem fogyott még le...

Hogy hogy nem fogyott még le a mobilnetem?

Figyelt kérdés

Telekomos vagyok és már múlt hét csütörtökön jött az sms, hogy a 80%-a már elfogyott. Ahogy a telefon számolja elvileg azóta már az egész elfogyott, 150 mb-tal túlléptem a keretemet. Mégse lassult be.

Hallottam arról, hogy elvileg meg akarják szüntetni, hogy ha lefogy utána is lehessen belassított nettel netezni. Lehet, hogy ez miatt megváltozott valami? Más lett a forduló nap (eddig nekem 17-e volt, lehet most 1-je lett?) és most előről számolja? Arra is gondoltam, hogy nehogy az legyen, hogy pluszba számolja ezt fel, és majd x összeges telefon számlát csinálok így, de nem hiszem, hogy ez lehetséges.

Szerintetek most mi van?


2017. máj. 3. 07:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ezt a kérdést feltetted az ügyfélszolgálatnak, mit válaszoltak rá neked?
2017. máj. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első,gondolom,azért nem akar ezzel mindjárt az ügyfélszolgálatra rohangálni.
2017. máj. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell rohangálni.

A kérdés kategóriából ítélve van telefonja. Azt nem tudom hogy képes-e használni, a mobilnetezés az látom hogy megy.

2017. máj. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2017. máj. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!