Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung A5 (2017) telefonom...

Samsung A5 (2017) telefonom van, van -e rajta olyan alkalmazás ami lehetővé teszi hogy a képernyőre koppintással kapcsocsoljon be?

Figyelt kérdés
Ma vettem a telóm és nem találtam rajta ilyet.Tehát csak a képernyő bekapcsolását szeretném koppintással nem magát a telót.

2017. máj. 3. 07:16
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Azt csak az LG meg HTC tudja
2017. máj. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Van egy alkalmazás, de csak az OLED kijelzos telefonokon mukodik. Az a lényege, hogy itt nem kapcsolja ki a kijelzőt, csak egy fekete kepet rak be (ugyebaz oled miatt ez tenyleg fekete), amit koppintassal tudsz feloldani. Knokr a neve, ha jol tudom
2017. máj. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Beállítások, kisegítő lehetőségek, kézügyesség és műveletek, képernyő egyszerű bekapcsolása.


7-es Androidnál szintén Samsung készülékemnél van így, lehet, hogy a tiednél valamiben különbözik.


Nem koppintással ébreszted fel a képernyőt, hanem azzal, ha a közelség érzékelő szenzor felett elhúzod a kezed.


De mire jó ez? Ha bele akarsz jutni a telefonba, úgyis oda kell tenned az ujjad a home gombra, hogy beolvassa az ujjlenyomatodat, és feloldjon. Ha meg csak az értesítésekre, dátumra vagy időre vagy kiváncsi, akkor ajánlom figyelmedbe az Always ON funkciót (felső menüsáv le két ujjal, majd jobbra, és ott kéne, hogy legyen. Ha az írására koppintasz, bejutsz a beállításokba). Megjeleníti az időt, dátumot, értesítéseket, vagy amit beállítasz. Alig fogyaszt áramot (mivel az Amoled kijelző előnye, hogy a fekete helyeken a pixelek teljesen kikapcsolnak), és mivel pár percenként arrébb ugrik, az Amoled kiégés veszélye sem fenyeget. Szerintem jópofa funkció.

2017. máj. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alex Fly ***** válasza:
66%
Vagy olyan ROMot telepítesz rá, ami ismeri ezt.
2017. máj. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!