Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A teljessen új mobiltelefont...

A teljessen új mobiltelefont letudják ellenörizni ha ellopták?

Figyelt kérdés

Helló!

Vettem egy telefont a barátnőmnek, nem volt kibontva még a dobozból sem,és hazafele ott hagytam a metrón. Kártya semmi nem volt bent,ahogy írtam original volt. Ezt meglehet találni vagy felejtsem el? 60 ropi volt. Samsung galaxy.



2017. máj. 4. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

ha megvan az IMEI száma azonnal jelentsd a szolgáltatónak, számla vagy banki igazolás van a vásárlásról, menj be a boltba ahol vetted, hogy az imei számára van szükséged hogy letiltasd.


Nézd a netet, hogy dobozos vadiúj samsung galaxyt adtak-e fel mostanában, a google keresőben be tudod állítani, hogy az elmúlt napok hirdetéseit keresse csak.


Sok sikert!

2017. máj. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megvan az Imei száma,2 is van hozzá,azzal mit tudnak csinálni?
2017. máj. 4. 13:19
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

A rendőrségnek bejelented, ők kikérik az imei szám alapján (egy pár hónap alatt) a szolgáltatóktól a készülékbe rakott SIM kártyához tartozó telefonszámot, a SIM kártya tulajdonos adatait és első körben megpróbálják telefonon/személyesen elérni a SIM kártya tulajdonost és felelősségre vonni. Ha ez nem vezet eredményre, akkor bemész a mobilszolgáltatódhoz és letiltatod az IMEI szám alapján a mobilkészüléket.

Onnantól kezdve magyarországon nem fog tudnak tudni felcsatlakozni vele semmilyen mobil GSM hálózatra (nem fognak tudni magyarországról telefonálni vele).

2017. máj. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Max letiltatni tudod, visszakapni tuti nem fogod.
2017. máj. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!