Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyik telefont választanátok?

Ti melyik telefont választanátok?

Figyelt kérdés
Szeretném lecserélni a telefonomat, és LG-ben gondolkodok. Kinéztem magamnak a G6-ot, de a G5-ön is gondolkodom, ha még meg tudom venni (pont a Vodafone-nál még éppen kapható). Ti melyiket ajánlanátok? Természetesen árban a G5 olcsóbb lenne, mint a G6, viszont a G6 sokkal nagyobb (minden tekintetben). A G5-ben is vannak dolgok, amik tetszenek, és a G6-ban is. Érdemes megvenni még a G5-öt vagy esetleg kicsit várni a G6-tal (talán a G6 most már megjelenik, legalábbis a Vodafone webshopjában már láttam)? Akinek van G5-je, annak mi a véleménye róla?

2017. máj. 4. 14:31
 1/2 HelpMan2 ***** válasza:
100%
A g5 még jó ideig használható csúcsteló lesz, nyugodtan megveheted.
2017. máj. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Trevor. ***** válasza:
G6 nekem sokkal jobban tetszik. De ha az is bootloopos lesz...
2017. máj. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!