Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont választanátok?

Melyik telefont választanátok?

Figyelt kérdés

Sony Xperia X Compact

Sony Xperia X Performance

Sony Xperia Z5 Compact

Ezek közül szeretnék választani. Nagyjából ugyanabban az árban vannak. Fontos lenne, hogy még 3-4 évig jól használható maradjon, ne lassuljon be nagyon. És fontos lenne, hogy infrás legyen, de erről sajnos nem találtam infót. Ha tudjátok, hogy melyik infrás, akkor írjátok le.



2017. máj. 4. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

egyértelműen az x performance.

azt viszont nem tudom, hogy melyikben van infra.

2017. máj. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha mindenképp ezek közül szeretnél választani, akkor X Performance. Minden dimenziójában komolyabb készülék, mint az X Compact (Erősebb processzor, nagyobb felbontású kijelző, jobb minőségű anyagok) és újabb, mint a Z5 Compact. Utóbbi már egy bő másfél éves konstrukció - ki tudja meddig kap még frissítéseket -, de új korában sem volt annyira meggyőző (a Snapdragon 810-es proci mindig is híres volt a melegedési problémáiról).


Viszont én lebeszélnélek a Sony-król, sajnos elég sok minőségi probléma van velük a megrepedő, rosszul ragasztott kijelzőktől kezdve, a szenzor adottságait nem tükröző kamerás képességekig. Haverom kb. 1-1,5 hónapos X Performance-ában például egyik-napról a másikra elszálltak a fizikai gombok, anélkül, hogy bármiféle külső behatás érte volna. Ha ragaszkodsz az androidos vonalhoz, inkább a Samsung, Huawei/Honor, Oneplus, Nexus vonalon nézelődj!

2017. máj. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ja és infra egyikben sincs (utolsó vagyok).
2017. máj. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!