Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone garanciális ügyintézés?

IPhone garanciális ügyintézés?

Figyelt kérdés

1 hete leadtam egy garanciális SE-t a Telekomnak, kontaktos csatlakozóval.


Közben kicsit informálódtam iPhone garancia kapcsán, és több helyen hallani, hogy sokszor készüléket cserélnek javítás helyett. Ez kb. milyen arányban igaz?



2017. máj. 7. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem tudják megjavítani cserélik, de hidd el csak úgy nem adnak új telefont, tehát annak nyomós oka van. Kontaktos csatlakozóval nem figsz újat kapni.
2017. máj. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Valószínűleg nem fogsz új telefont kapni. Jah és ha ennyire félsz ettől ajánlom figyelmedbe a biztonsági mentést és akkor nem kéne izgulni ezen.
2017. máj. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
En garanciaba a 4. Alkalommal kaptam új készüléket, tehat nalam 100%-os arányban igaz az hogy nem javítanak,hanem cserélnek. Kicsit megkésve valaszoltam.
2019. jan. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!