Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Z szenzor kalibrálás...

Xperia Z szenzor kalibrálás hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

A probléma VR appok előzetes tesztelése közben jött elő nagyon: forog a kép a közepe körül (mármint a két kép, értitek). Használtan vettem, fura is volt, hogy a Maps állandóan keresgél, merre állok arccal. Sima youtube 360 videókat nézegetve (nem bökve a vr szemüveg ikonra) balra billen a kép 10-15 fokot, tehát gondolom valami szenzor offszet nem stimmel. Nem rootolt, utolsó gyári rom van rajta, kicsit lelakottan vettem, lejárt a füles kimenet takarólapocskája, és idővel ráállt arra, hogy azt hiszi be van dugva a füles (SoundAbout megoldotta), tehát elvileg összefügghet az előző gazdi(k) életvitelével a szenzorbaj is. Mit javasoltok, érdemes foglalkozni vele? Ha igen, hogy kalibrálható? *#*#7378423#*#* és *#*#4636#*#* nem mutat semmi szenzorkalibrációt. Appot nem sikerült találnom (három után feladtam az igazat megvallva), rootra hajlandó lennék, de nem szívesen, mert ha jól emlékszem nem indul már az otp bankoló app, ha módosítást szagol.


Köszönöm ötleteiteket!



2017. máj. 7. 13:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!