Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok dönteni 3 telefon...

Nem tudok dönteni 3 telefon között (Galaxy S7, Iphone SE, Iphone 7), tudnátok tippet/véleményt adni?

Figyelt kérdés

Lssan összegyűlik a pénzem egy felsőkategóriás telefonra, illetve nyárimunka után, kürölbelül bármilyen telefon elérhető lesz árilag.


A 3 telefon ami között nagyon sokat vacilálok:

Galaxy S7

Iphone SE 128GB

Iphone 7 128GB


Amit tetszik bennük


Galaxy:

Jó ár-érték arány,

nem kezelhetetlenül nagy képernyő

bővíthetőség

nagyon jó kamera

nagy felbontású képernyő

nagyobb aksi kapacitás

vizállóság


Iphone SE:

IOS,

128GB alapból

jó kamera

megkizethető iphone

legszebb telefon ever

6s szintű teljesítmény


Iphone 7:

Legjobb telefonméret

3D Touch

IOS

jó kamera

vízállóság

128gb alaptárhely

brutális teljesítmány -> sok évig bármit elbír



Ami nem tetszik bennük:


Galaxy:

Nem IOS (valamiért nagyon szeretnék iphone-t)


Iphone SE:

multimédiás célokra (filmnézés, stb) talán túlzottan kicsi képernyő méret, alacsony felbontás

régebbi újlenyomat olvasó (5S-ből)

alacsony felbontású front camera

alacsony képernyő felbontás


Iphone 7:

Nagyon drááága.

Nem tudom hogy megére egy telefon 220.000Ft-ot, főleg egyetem előtt.



Tudom, hatalmas probléma.

De tényleg nehéz döntésnek tűnik, hisz mindnek van rengeteg előnye/pozitívuma.


Ti mi mellett döntenétek?

Eseteleg Androidról IOS-re váltott emberek tapasztalata? Vagy fordítva. Melyiket szereti jobban?



2017. máj. 9. 15:03
 1/4 anonim válasza:
75%
Iphonnal kezdtem 7 eve. Tavaly megprobaltam a samsungot 5 honapra, biztos jo, de nem szerettem az androidot. Februarban visszamentem az Iphonra, vettem Iphone 7-est. Tobbet nem kiserleteznek, nekem csakis Iphone.
2017. máj. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 64GB-os SE van. Filmnézésre szerintem még megfelelő, a képarány is jó. Az, hogy a lassabb ujjlenyomat leolvasó van, az azt jelenti, hogy nem oldja fel azonnal. Így ha csak a időt akarod megnézni, nem kell trükközni, hogy másik ujjal nyomod. És én is csak ajánlani tudom az iOS-t. S8 jól néz ki, meg minden, de az az android...
2017. máj. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha már Galaxy, és a pénz nem lényeg, akkor S8 jobb vétel lenne. Ettől függetlenül az S7 is egy nagyon jó telefon, én azt használom, és tökéletesen elégedett vagyok vele. Szerintem többet nyújt, mint egy iPhone. Például gondolok itt a gyorstöltésre, mindennel való kompatibilitása, jobb üzemidőre, jobb kamerára, szebb kijelzőre, bővíthetőség, vízállóság, Jack bemenet stb stb...


Ettől függetlenül az iPhone SE és 7 is nagyon jó készülékek, engem is érdekel, milyen lehet használni, egy SE-t lehethogy vennék magamnak, ha nem lennék elégedett a jelenlegivel. De szerintem például az iPhone 7 nagyon drága ahhoz képest, hogy mit nyújt...

2017. máj. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én SE-t használok, szerintem is a legszebb telefon. De a szépségen belül egy bivaly hardver van. 4 colos kijelzö kicsinek tünhet, de egy hét használat se kell hogy megszokd ha nagyobbrol váltasz. Androidról váltottam, WP-m is volt, de amióta ez megvan, semmire se cserélném le, iPhone-ok közt se. A 3D touch egy kezdet lehet valami felé, de még sok értelme nincs. Az ujjlenyomat olvasó valóban gyorsabb a 7-ben, de ez nem azt jelenti hogy az SE-ben lassú lenne, söt. A front kamera nem fog gondot okzni ha nem modell fotókat akarsz vele készíteni. 7es nél a jack-et hiányolom, és az SE-vel még fele annyit is fizetsz.
2017. nov. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!