Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem villan fel a telefon...

Miért nem villan fel a telefon kijelző ha hívnak, illetve én hívok?

Figyelt kérdés

Nem olyan régen lett kész a telefonom egy LG 4G Lite készülék,aminek a teljes kijelzőjét szó szerint a kezemben fogtam a telefon többi részétől. Elvittem azonnal megcsináltatni kész is lett pár napja,de észre vettem,hogy amikor én szeretnék híni valakit,ill.mikor engem hívnak nem villan fel a fény a kijelzőn és olyankor addig marad teljes sötét még ki nem kapcsolom,hogy újratudjam indítani,ill.akkor mikor a másik fél kinyomja a telefont.De ezt messengeren is ugyanígy csinálja.


Valami gond van esetleg az összerakással? Mert mindenhol érintkezik a telefon semmibaj ezt leszámítva.


Aki tudjon segítsen! Köszönöm!!


2017. máj. 10. 10:54
 1/1 anonim ***** válasza:
"mert mindenhol érintkezik". Azt honnan látod hogy az érintkezők, vagy a szalagkábel is mindenhol érintkezik. Nyilván nem jól van össze rakva.
2017. máj. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!